Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Az nem gáz, ha a szülő hagyja...

Az nem gáz, ha a szülő hagyja a gyerekének, hogy hajgumival (!) aggassa tele a macskát?

Figyelt kérdés

És utána vicces fotóként kirakja a fb-ra, hogy unatkozott a gyerek?

A füleire, farkára, lábaira, 2-3x megtekerve, bár gondolom nem túl szorosan.

Egy csomó ismerőse likeolta!

Elgondolkodtam....ez tényleg vicces?


Lehet emberek kategóriában is kérdezhettem volna.



2021. ápr. 10. 00:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
52%
Szóval "állatvédőkém": Az állatkínzás nem itt kezdődik, amit te annak akarsz provokációként beállítani. Mondom ezt macskásként. És akinek van macskája, az pontosan tudja: egy macska igen erőteljesen k tudja fejezni ha nem tetszik neki valami. Magácska meg kedves kérdező, törődön a valódi állatkínzással: a láncra veréssel, szaporítással, éheztetéssel. És szájtépés helyett tegye meg annyit, hogy EGY ebédje árát felkínálja egy menhelynek. Akkor mindjárt segített egy kicsit dumálás helyett.
2021. ápr. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
66%

Az ilyen gyenge elméjű egyszerű tirpák embereknek vicces.

Az is vicces ha nyúzza a macskát, pofozgatja. Persze ha majd odakap a macska az lesz a hibás. Megy majd a háztól.

Az ilyen balf4szoknak plüss állat kellene, nem egy élő állat.


Kutyákkal is ezt csinálják.... Mintha szerencsétlen állatoknak csak annyi funkciójuk lenne hogy a p1naszökevényüknek a mindent eltűrő bio-plüssállataik legyenek...

2021. ápr. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem eléggé felelőtlen az a szülő, aki engedi hogy a gyerek tele aggassa gumikkal a macskát.
2021. ápr. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem meg nagyon ráér az aki ilyen egyértelmű dolgokat tesz fel kérdésnek. És gáz hogy csak azért, mert szidatni akar valakit.
2021. ápr. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
72%
A macska értelmesebb mint az itt fröcsögő kommentelők, tudja hogy gyerek és türelmes vele. Ha annyira zavarnà, nem tűrné. Próbáljatok csak meg megfürdetni egy macskát.
2021. ápr. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

#11 macskám is van és adakozni is szoktam. És maga? Mielőtt ismeretlenül okoskodik, talán kérdezzen!


Én nem engedek ilyesmit a gyerekemnek, azért döbbentem meg teljesen. Kicsi kora óta ezt szokta meg a macska: játékszer, gondolom azért veszi természetesnek. De ez nem jelenti azt, hogy meg is teheti a gyerek, mert a macska "hagyja".

2021. ápr. 10. 21:17
 17/20 anonim ***** válasza:
79%

11.

Lehet hogy nem meríti ki az állatkínzás kategóriát, viszont egy szülőnek, különösen ha maga is állatot tart a gyerek mellett, alapvető kéne legyen hogy a gyereket az állatok tiszteletére tanítja, és nem hagyja a gyereknek hogy úgy bánjon vele mint a játékbabával.

Sokszor kerülnek be menhelyre állatok akik "minden ok nélkül" megkapták a gyereket, és valahogy mindig kiderül hogy ilyenek voltak a háttérben.

Egy ideig lehet hogy hagyja a macska/kutya, de ha idővel ráun, akkor megvan a baj.

2021. ápr. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
100%
Gyerekként én is szerettem nyaggatni a macskákat, azok valamiért elég jól tűrtek engem, ritkán karmoltak meg, mondjuk olyankor volt miért. Bár szerintem le kellett volna szoktatni.
2021. ápr. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb gyerek kicsit nyúzza a macskát (is). Persze én nem tenném fel Facéra ezeket, elég gyerekes dolog, még ha vicces is valamennyire. Azt meg nem is tudjuk hogy a macska mennyire tolerálta ezt a nyaggatást. Tényleg vannak ennél sokkal rosszabb dolgok, azokkal volna értelme foglalkozni. Ezzel már nem annyira.
2021. ápr. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Szerencsétlen macska tolerálja azt, mert pici kora óta ezt kapja. Én ilyesmit megtiltok, mert úgy gondolom, ez a felelősségem része. Valóban vannak ennél szörnyűbb dolgok is, engem hál'istennek most csak ez érint.


#14 az, hogy nekem mire van időm, ill mivel töltöm a szabadidőmet (a kérdés kiírása volt vagy kb 2 perc, amit elvett) hadd tartozzon már rám. Amúgy meg nem besározás, hanem kérdés, de mindenki magából indul ki.

2021. ápr. 23. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!