Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Szerintetek is újra be kellene...

Szerintetek is újra be kellene teleptei a farkasokat az erdőkbe? ÉS a többi ragadozót.

Figyelt kérdés
A növényevők számát szabályozni kellene és ez a legjobb mód.

2021. máj. 26. 10:25
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
85%
Ez az emberek felől nem opció hanem köteleség. Üdv egy erdélyi.
2021. máj. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
27%
Majd a vadászok levadásszák őket, nem kellenek ide farkasok, hogy a szomszéd tyúkját is elragadják, na meg az emberre is rátámadhatnak.
2021. máj. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 A kérdező kommentje:
2/ gőzödnincs a témáról igaz? elvétve megtörténik hogy háziállatra támadnak. De emberre maximum a farkaskutya támad , a farkas NEM.
2021. máj. 26. 10:52
 4/55 A kérdező kommentje:
2/ a vaddisznók az őzek és a szarvasok sokkal nagyobb kárt csinálnak amúgy, mivel nagyon túl vannak szaporodva.
2021. máj. 26. 10:56
 5/55 anonim ***** válasza:
8%

Elvétve? Az pont elég, hogy ne kelljen farkasokat betelepíteni az erdőkbe, mert egy idő után az "elvétvét" felváltja a gyakran. A farkaskutya nem támad emberre, társaságkedvelő fajták, különösen a csehszlovák farkaskutya.


Nekem lehet nincs gőzöm se a témáról, de neked se arról, hogy egy farkas mekkora károkat tud okozni, és akkor még nem is falkáról beszélünk. Esetleg kérdezz meg egy parasztot Oroszországban vagy bárhol máshol, akár Skóciában, hogy milyen érzés volt neki arra kellnie reggel, hogy szanaszét cincálta a farkas a 40 éve nevelt birkáit.

2021. máj. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 A kérdező kommentje:
A Farkas kerüli az embert. ÉS az ember lakta területeket A vadkárok 90%-áért a farkaskutyák felelnek.
2021. máj. 26. 10:59
 7/55 anonim ***** válasza:
97%
A farkasok igenis kellenek magyarországra és ezt úg mondom ,hogy megölték a póninkat. Akkor sirtam rendesen de megértettem ,hogy ez a természet rendje és nem haragudtam a farkasokra. Az ellenük való védekezésre egyébként rengeteg olyan módszer van ami nem öli meg őket ezeket kellene alkalmazniuk a pásztoroknak.
2021. máj. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 A kérdező kommentje:
Meg az elvadult kutyák. Székletelemzés is kimutatta hogy a farkasok többnyire vadállatokra vadásznak és nagyon elenyésző a háziállat az ürülékükben
2021. máj. 26. 11:01
 9/55 anonim ***** válasza:
26%
Ha pedig a farkasok szaporodnak el, akkor jöhetnek az óriáskígyók. Ha pedig azok, akkor a kígyóevő gorillák.
2021. máj. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
19%
A farkasok nem élnek a britt szigeteken igy skóciában sem.
2021. máj. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!