Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ezt hogyan lehetne kivédeni?

Ezt hogyan lehetne kivédeni?

Figyelt kérdés

Most vettünk új házat, új településen.

Viszont máris akadt egy kis gond.

A mai nap találtam pár db szalámit, ami biztostűvel volt átszúrva, és félek, hogy a kutyám megeszi. Szerencsére még nem vette észre, de van valami mód, hogy kivédjem az ilyesmit?

Nagyon elszomorító, hogy egyesek ilyeneket megtesznek.

Hamarosan lesz kamera is, bár nem ad több biztonságot, de mégis valami jó lenne, hogy ne fordúljon ilyen elő többé.


2021. aug. 3. 17:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

4-es 6-os vagyok.


" a 2 ismerősömtől nem fogja elfogadni a kaját,"


Tehát akkor mégegyszer:


"Csak a saját táljából, csak engedélyre ehet."


Ebben egyáltalán nincs benne, ki rakja a táljába az ételt, és kitől kap rá engedélyt!

2021. aug. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
15%
9-es, kb 3x 20 perc alatt megtanítom erre a kutyák 80%-át.
2021. aug. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
52%
Lepontozhattok, de az csak egy ábránd hogy ha a gazni nem látja, otthagyja a kutya a kerítésen bedobott illatozó virslit.
2021. aug. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
75%
13, köszi, az engedélyed nélkül is lepontozom minden dilettáns véleményét.
2021. aug. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
60%

Csak ne a te lelkeden száradjon majd a felfordult kutya a kertben :)


Mutasd kérlek meg hogy lehet ezt elérni, megismétlem, felügyelet nélkül hagyott kutya, talált étel.

2021. aug. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
15-ös, mivel a kérdező úgyis be akarja kameráztatni a házát, semmibe sem kerül majd neki a tanultakat leellenőrizni a saját szemével.
2021. aug. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Sajnos ő képes lenne addig enni, amíg lábra tud állni.

Ezért szabályozom be, hogy mikor és ki ad neki enni, mert ha kirakok neki többet, akkor ugyanúgy megeszi, mint a kevesebbet.

A tanítást még megérdeklődöm, hogy ki csinálja, a kamerák pedig jövőhéten már fent lesznek elvileg, bár én nem tudom, mennyi idő ezeket felrakni.

2021. aug. 3. 18:45
 18/24 anonim ***** válasza:
81%
#15 a katonai vagy rendőrkutyák akár 3 nap éhezés után is azt várják, mikor mondod azt hogy ehet. Meg lehet tanítani őket.
2021. aug. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
86%

15-ös, ahhoz, hogy te meg tudj engem ismételni, kutyák közt kéne élned (nagyrészt) 2 évtizedig, intenzíven képezni magad, általános állat pszichológia, kutyapszichológia, kiképzés, trenírozás területeken.


Ez nem egy számítógépes program... minden élőlény más, minden kutyával a reakciói alapján, a személyiségét felmérve kell dolgozni.

Én azért tudnám 3x20 perc alatt megcsinálni, mert 40 év tudását teszem bele.

Te meg azért nem tudnád lemásolni, mert feltételezed, hogy ez lemásolható, ami elárulja, hogy már az alapokban is vannak hiányosságok.

2021. aug. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
89%

Elhiszem hogy lehet mindezt - gazda jelenlétében. Amikor a kutya tudja, hogy fog kapni "ehet" parancsot.


De hogy amit ő talál otthagyja, úgy hogy senki ne lássa? Pl. egy átlag család bélpoklos féleszű Beagle kutyájánál? Majd hiszem ha látom.

A kutya életét nem tenném rá az biztos.

2021. aug. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!