Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Kutyások! Hogyan készültök a...

Kutyások! Hogyan készültök a szilveszterre?

Figyelt kérdés

Hogyan vészelitek át? Van valami különleges módszeretek az állatok védelmére, vagy csak szimplán beengeditek a lakásba a kiskedvenceket?

Jártok bulizni vagy otthon vagytok ilyenkor?



2021. dec. 26. 18:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%
Én ilyenkor nem szoktam otthon lenni, a kutyust bezárom a garázsba erre az egy éjszakára.
2021. dec. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
75%

Én sem vagyok otthon szilveszterkor, általában már reggel elmegyek otthonrol és masnap delutan megyek haza.

A kutya bent van addig a lakásba.

2021. dec. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Bent lesz a lakásban, amíg be nem fejeződik a hangzavar.
2021. dec. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%
Itthon leszek vele😊 mindenki vigyázzon a kedvencére!!
2021. dec. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
42%
Belesznek zárva, mi meg tűzijátékozunk.
2021. dec. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Hálistennek az enyémek egyáltalán nem félnek a tűzijátéktól, de azért biztos ami biztos alapban mindig bent vannak a lakásban ilyenkor
2021. dec. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém negyvenkilós létére is felugrik az ölembe és ott trónol. Amúgy fél de szerencsére nem vészes. Ami jobban meglep hogy a nemrég befogadott cicánk még a mennydörgéstől is fél pedig eddig benti volt. Szóval ő valószínűleg bent lesz a házban és majd simogatja valaki.
2021. dec. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Olyan 18 óra körül megetetem utána elviszem egy nagy sétára jogy jól elfáradjon. Egész este játszok vele, mintha semmi nem történne (fontos hogy ne érezze azt hogy ideges vagy). Az én kutyáimnak az alvó helyük a legbiztonságosabb (ott érzik magukat biztonságban) (szoba kennel) oda szoktam bezárni amíg vége nincs a hangzavarnak.
2021. dec. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
91%
Sehogy. A tűzijátékozás előtt viszem még el sétálni, de ennyi. Nem fél tőle.
2021. dec. 27. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
63%
Bent van a házban, folyamatosan foglalkozunk vele és kéznél van a nyugtató. Szegény nagyon retteg tőle, már mindent próbáltunk.
2021. dec. 27. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!