Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Kutyások! Hogyan készültök a...

Kutyások! Hogyan készültök a szilveszterre?

Figyelt kérdés

Hogyan vészelitek át? Van valami különleges módszeretek az állatok védelmére, vagy csak szimplán beengeditek a lakásba a kiskedvenceket?

Jártok bulizni vagy otthon vagytok ilyenkor?



2021. dec. 26. 18:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
92%
Sehogy,a kutyám nem fél a tüzijátékoktól.Kint van velünk a kertbe még mi tűzijátékozunk.A tűzijátékhoz nem megy közel,de van rajta egy 5m-es póráz a biztonságért.
2021. dec. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
92%
A belgámat ki fogom vinni szocializálni, szokja csak a hangokat, a többi bent lesz a házban.
2021. dec. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
2 éves a kutyánk, van udvarunk, de bent lakik velünk, és minden éjjel amúgy is bent alszik, most is így lesz. Tavaly nem mutatott különösebb félelmet, az idősebbik macska idegesebb.
2021. dec. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
91%
Itthon leszek vele,habár erre mar a héten elkezdtek durrogtatni +1-2 tűzijáték..😏😥😠
2021. dec. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Itthon leszünk a fèrjemmel, társasozunk, iszogatunk, csillagszórózunk stb. Mint minden szilveszterkor. A kiskutyánk meg vagy vègigalussza, vagy mèrgelődik, ugat a tüzijátèkra, durrogásra pár sort, és aztán megy aludni😂. Szerencsère ő nem fèl ezektől, ettől eltekintve bent van a házban, mert egyrèszt hideg van, nem vagyunk szívtelenek, hogy kint tartsuk állandóan, másrèszt Amúgy is minden éjjel bent alszik. Amikor hideg van ès itthon vagyunk, szinte egèsz nap bent van, csak wcre jár ki, meg nèha rohangálni kicsit.

Őt tavaly fogadtuk örökbe.

Előtte volt 3 kutyám. Egy 11 illetve kettő 14 èvesen halt meg. Sajnos mind rettegtek a tüzijátékoktól, de mivel benti kutyusok ( is) voltak, túlèltünk minden szilvesztert.

2021. dec. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
90%
Miénnk sem fél. Bent van a házbam fekszik, alszik, játszik:)
2021. dec. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
15 ezt én is irhattam volna
2021. dec. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
96%

Panelban lakunk, így mindig bent van. Nem megyek sehova, itthon leszek. Az én kutyámat inkább a felvillanó fények zavarják, függöny behúzva, illetve az ágyat úgy terítem le, hogy lelóg egy takaró és úgy bemegy az ágy alá, mini bunker, ott teljesen sötét van és alszik.


Szerencsére nem retteg, csak valamilyen szinten zavarja, de nem pánikol vagy remeg.


A séta még délután okés, este leviszem korábban mint szoktam, illetve még éjfél után, 2 felé szoktam levinni ilyenkor, amikor már kezd nyugodtabb lenni a környék .

2021. dec. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
amíg mi petárdázunk addig bent vannak a lakásban
2021. dec. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
*tűzijátékozunk
2021. dec. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!