Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Egy állatmenhelyen "átlag...

Egy állatmenhelyen "átlag emberként" mit tudok segíteni?

Figyelt kérdés
Leginkább az állatokra gondoltam nyílván.Sok szabadidőm van és gondoltam jobb nem itthon lenni.Anyagilag sajnos nem tudom támogatni őket,de azért valahogy szeretnék segíteni
2022. nov. 11. 18:46
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Akkor emiatt. Az en kutyusomat az eszkulap akkor kihelyezte panzioba, ott is kellett latogatnom ot, nem volt idiben.
2022. nov. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Ahol én önkénteskedem, ott az elsődleges feladat, amit az új önkénteseknek adunk, az a sétáltatás és az etetés, takarítás. Ha már kialakult egyfajta bizalom (és az adott embernek van rá affinitása), akkor a kutyák állatorvoshoz kocsikáztatása is nagy segítség, ha meg már egy éve is ott vagy és kicsit megismertünk, akkor a social media felületek kezelésében is segíthetsz, illetve körbevezetheted az érdeklődőket, beszélgethetsz velük.

Egyéb feladatok, amit bárki csinálhat - csak általában nincs kedvük hozzá az embereknek- ősszel a levelek összeseprése, nyáron, tavasszal gazolgatás és egész évben a tárolókban való összepakolás, vedlő kutyák kifésülgetése.


Másik nagyon nagy segítség az ideiglenes örökbefogadás, ott általában minden ktg-et az adott szervezet áll vagy max csak a kaját kell megvenned.

2022. nov. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
22. Ez melyik menhely?
2022. nov. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
2022. nov. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!