Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Szereted az állatokat?

Szereted az állatokat?

Figyelt kérdés
2022. nov. 17. 18:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem az állatokat, de ez alatt a macskát, kutyát, más cukinak látható állatokat pl. mókus stb, de a haszonállatokat nem. Nem kell őket embertelen körülmények között tartani még mielőtt le nem vágnák őket, de a húsfogyasztást igenis támogatom. Nem kínoznék disznót, csirkét viccből, de ha már ott tartanék, hogy majd éhen halok, levágnám, ha kell. Miért baj ez?
2022. nov. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
#10 Ezt jól megfogalmaztad.
2022. nov. 17. 21:11
 13/18 anonim ***** válasza:
8! A levesröl szo sem volt! Ujra olvastam a kérdésedet és ezt megerösithetem. Nem célozni kell hanem érthetöen, söt egyértelmüen fogalmazni! Ez ugy tünik nálad nem megy. Ne köszönd hanem legyél érthetö! Nyavalygásrol szo sincs, csak alátámasztottam az általánosito kérdésed bugyutaságát.
2022. nov. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

#8


:D :D :D


Akarattal égeted magad? Most komolyan kérdezem.

Nem kell hozzá túl magas IQ szint, hogy értelmezd a kérdést. Nem hiába tüntettem fel a szavazásnál, hogy vegán vagy, vagy sem? Mivel te jöttél a szúnyogokkal, ezért gondoltam azt, hogy ezek szerint nálad az lehet a menü...

2022. nov. 18. 18:18
 15/18 anonim válasza:
100%
Én csak csirkemellet, néha combot és halat eszem, de ezekből olyan kevés mennyiséget, hogy az kábé a vicc kategória, de ezek miatt nem vagyok vegán. Én megértem a vegánokat, kivéve az olyan fajtát, aki erőszakosan térít és aki kutyára/macskára/gyerekre is ráerőlteti.
2022. nov. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
100%
Utolsó vagyok: amúgy igen, imádom az állatokat és nagyon a szívemen viselem a sorsukat. Nem bírom, ha egy állat szenved, de a mértékkel való húsfogyasztást én sem ítélem el. Azt ítélem el, hogy embertelen körülmények között tartják a haszonállatokat (is), bár érzek egy kettősséget magamban, mert hiába gondolkozik valaki úgy, mint én, mégis ezeknek az állatoknak az emberiség miatt kell meghalniuk.
2022. nov. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Vegán voltam kb 8 évig, most már csak vegetáriánus.

Szeretem az állatokat, de nem mindet. Pl a poloskákat, szúnyogokat, legyeket, muslicákat, postakürt csigákat stb nem. Az önsétáltató kutyákat, kóbor, kinti macskákat sem.

2022. nov. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Persze! Főleg a csirkét sülve.
2022. dec. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!