Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » A párom bántalmazza a kutyám,...

A párom bántalmazza a kutyám, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Immár több éve, hogy komoly párkapcsolatban élek a párommal, fiatalok vagyunk viszonylag még (20+) de együtt élünk régóta, szeretjük is egymást.

Úgy döntöttünk közösen veszünk egy kutyát, ennek már bőven egy éve lesz.

Szerette egy darabig, aztán ez szépen lassan eltűnt, a kutyus elég nehezen növelhető, pedig már sokmindent próbáltam, mindenhonnan megközelítettem a dolgot, de valahogy nem akar hallgatni semmire, egyébként egy nagyon kis édes kutya, kölyök még… nem ugat, nem harap, kis szerény, óvatosan játszik pedig nagytestű, de kezd tönkremenni ebben azt látom, már nem akar játszani egy ideje, az arcára folyamatos szomorúság van kiülve… a szívem össze szakad miatta.

Sokszor megüti, folyton kiabál vele, szépen és csúnyán is mondtam már neki, hogy ne! Sírtam, üvöltöttem, leültem neki elmagyarázni dolgokat, hátha… de azt se engedi meg a kölyök kutyának, hogy felkeljen a helyéről és kicsit mászkáljon… nem ihat sok vizet, mert hogy bepisil és kb egy pohár víznek nem felel meg az adag amit ihat, mert viszont nevelni meg foglalkozni nem akar vele, hogy szoba tiszta legyen vagy bármi, csak panaszkodik, én viszek mindent a háztartásban, szóval nem tudok folyton a kutyával lenni, dolgozom is… annyira tanítom amennyire időm és energiám engedi, ami kissé szűkös, mivel éjszakai műszakban dolgozom és sajnos nagyon sokat, ráadásul messze kell eljárnom a munkahelyre, hosszú utazás.

Nem akarom a kutyát elengedni, mert én mindig szépen bánok vele, szeretem, védem, én törődöm vele, de amit a párom leművel az minősíthetetlen.

Most történt nem rég, pár perce, hogy a kutya nem ment a helyére, ezért ordítva, nagy dúlva odament és a nyakánál fogva az arcáig emelte (nagytestű kutya) és a kutya kalimpált nyilván, ezért véletlen belekarmolt az arcába, emiatt pedig erőből a földhöz vágta (nagytermetű ember a párom) a kutya nyekkent én pedig megütöttem a párom, hogy ilyet hogy merészel, azonnal a kutyához ugrottam ezután és most áldozatot játszik, hogy a kutya karmolta meg én meg megütöttem őt… mit csináljak? Se a kutyát nem akarom elhagyni, a páromat pedig nem tudom… emiatt kellene? Több éves kapcsolat aminek a szerelmi részével semmi baj nincs.



2023. febr. 26. 20:42
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lakás a tiéd és nem vagytok házasok, akkor nem tudja csak úgy elvenni. A szüleiddel mi a helyzet? Ők tudnak esetleg segíteni? Mindenképpen ügyvédhez kéne fordulnod ha azért félsz otthagyni, mert mi van elveszi a lakást. Mert ez nem így működik. Ha jogilag a tiéd a lakás, nem veheti csak úgy el. Jó lenne, ha lennének családtagjaid/barátaid, akik tudnak támogatni abban, hogy eltávolítsd ezt a bántalmazó férfit az életedből. Esetleg van valamilyen erős, férfi rokonod/barátod, aki ebben az időben veled tudna lenni? Elképzelhetőnek tartom, hogy megpróbálna betörni és megverni.. az ilyenektől az is kitelik..
2023. febr. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts. Már volt, hogy megvert téged is! Ez NEM normális. Hogy erted, hogy elveszi a lakást? Kinek a nevén van?
2023. febr. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
90%
Hát én semmi képp nem viselném el. Sajnos most még nem látod és hihetetlen, de egy emberrel azaz veled is hamar banhat így. Idő kérdése. Na és ha egy gyerek van a közelébe és fel idegesíti?? Akkor? A gyerek se igyon gondolom meg bántalmazza őt is ha fel idegesíti. Ha ennyire nincs tekintettel rád és arra hogy szépen kéred ne bantsa a kutyát amit ráadásul közösen vettetek akkor én fixen nem maradnék vele. Kényesebb témákban is így álna a dolgokhoz, egyik fülén be a másikon ki.
2023. márc. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi újság Veled?
2023. ápr. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Sorra került.
2023. ápr. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

#25.

Én is ettől tartok! 😥

2023. ápr. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
0%

"....emiatt megfojtogatott, csempébe verte a fejem, leöntött vízzel majd hozzám vágta a felmosót..."

„Én személy szerint szerelmes vagyok a páromba,…”


Gratulálok, nagyon jól összepasszoltok. A párod agresszív, te meg szerelmes vagy belé. Egyikötök sem normális.

2023. ápr. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!