Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » A GYK segít abban, hogy...

A GYK segít abban, hogy feljelentést tegyek állatkínzó válaszok miatt a rendőrségen?

Figyelt kérdés

Ha már lehetővé teszi az oldal, hogy egyáltalán ilyen válaszok szülessenek.

Nem hinném, hogy ez normális dolog.

IP címet kiadják, kötelesek, elvileg.


Túlságosan megszaporodott itt az állatkínzók jelenléte, nem hinném, hogy ilyeneknek helyük lenne a társadalomban.


Akik meg ilyeneket írnak, több, mint valószínű cselekednek is, vagy legalábbis tudomásuk van róla.


2023. jún. 7. 09:13
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
89%

"olyan életképtelen kretének, akik ahelyett, hogy szólnának a szomszédnak, kiírnak ide 100000 egyforma kérdést, mert"


Akkor olvasd már el a válaszokat még 1x. A kóbor macskás emberek habzó szájjal írkálják hogy a macskáik szabad állatok. Menjen a szomszéd panelba. Így meg úgy haljon meg a szomszéd. Nem fizetnek macska biztos kerítésért. Nem tartják bent.

Na az ilyen agyhalottal mit beszéljen? Szerinted feléri ésszel, hogy nem a rühes macskáknak vett 10+ millióért kertes házat? Nem.

Jelentgetni se tudja őket, mert nem veszik komolyan a kinti macskás problémát.

Minden erőszak mentes lehetőséget kimerített, utána mi marad? Nyilván nem fog panelba elhúzni pár rühes korcs miatt, hanem tesz róla, hogy használni tudja a SAJÁT kertjét.

A SAJÁT kertjét, amit MEGVETT,MAGÁNAK. Amiért a szomszéd nem fizet bérleti díjat, hogy ott hemperegjen a macskája.


A disznó, kutya eseteknél könnyebb a megoldás.

Nébihnek kell írni.

Sokan leragadtak ott, hogy a jegyző foglalkozik ilyenekkek.

A jegyző sehol semmivel sem foglalkozik, csak van, felbeszi a semmire a fizetését.

A Nébih állatvédelmi osztályának kell írni képekkel, videókkal igazolva a helyzetet.

2023. jún. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Utolsó, és te mit teszel azért, hogy zavartalanul tudd használni a kertedet, mert zavarnak a macskák, mesélj csak...?


Tudod, a vidék az egy olyan hely, ahol léteznek az együttélés szabályai, ha te ilyen urinegyedhez vagy szokva, ne költözz vidékre, én is azt mondom.


Nem a macskás az agyhalott, hanem te, ha ilyen elven gondolkodsz....


Kismillió ilyen városi sznob van, aki vidékre költözik, és azt hiszi, az ő s.ggéből süt a nap, mindenki igazodjon őhozzá.


Hát nekik én is csak azt tudom tanácsolni, húzzanak oda, ahonnét jöttek, a vidék az vidék.


Ha simogatni akarod a kis kertedet, autócskádat, mert rárepült egy szökcske, költözz valóban panelba.


Nehogy már a tősgyökeres vidéki legyen agyhalott, pár ilyen agyonkényeztetett urificsúr miatt, mert a macskával baja van.

Macska, akik amióta az eszemet tudom, kb SEMMI kárt nem tudtak nekem okozni.


Az meg már komoly pszichiátriai okot ad, ha valaki naponta kiír egy macskafóbiás kérdést kb, mit lehet tenni....


Ennyi az életed komolyan?

2023. jún. 7. 14:58
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Vigyázz te agyonkényeztetett urficsúr, már ment is a feljelentés, hogy állatkínzó vagy. Én a helyedben kinyitnám a bejárati ajtót, hogy a TEK-nek ne kelljen betörnie.

;)

Hiába no, embergyerek már nem kell senkinek, mert a macska meg a kutya lett az új gyerek.

Kíváncsi lennék mi lenne, ha a pszichiátria is figyelné itt a rovatot. Szerintem ők is rátörnék az ajtót pár emberre és muszájkabátban vinnék el őket.

2023. jún. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Ja, hogy te vagy az, aki trágár privát üzenetekkel zaklat?


"Awh,barcsak inkabb apad kezenallva kiverte volna magara es elkente volna magan papuccsal minthogy beletolta anyadba..nem lennenek ilyen idiotak a vilagon mint te. menj inkabb kekszetkapalni"


Egy példa az úriembertől, aki abszolút nem pszichiátriai eset....


Fog érni meglepetés, drága barátom, csak várj türelemmel, mint mondtam.

Beteg vagy, nem kicsit, nagyon.

2023. jún. 7. 15:44
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Persze, majd nyomozást indítanak mert valakinek eldurrant az agya és mérgében egy internetes retek fórumra kiírta hogy hú de elhallgattatná azt az ugatós szomszéd kutyát örökre.


Az iszlám államos történet más tészta a terrorszervezeteket komolyan veszik.

2023. jún. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

"Tudod, a vidék az egy olyan hely, ahol léteznek az együttélés szabályai, ha te ilyen urinegyedhez vagy szokva, ne költözz vidékre, én is azt mondom."


Tudod, a törvény a vidékre is kötelező. A gazda a házikedvencét köteles a telkén belül tartani. A helyi együttélés szabályai nem írhatják fölül a törvényt.

2023. jún. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy az a fura, hogy pl ha facebookra felraknak egy képet egy kormoránról ahogy megeszik egy halat egy tóból, kb minden komment arról szól hogy hogyan kéne megölni a madarat. Akadjon a torkán, kifizette az árát? meg mi egyebek...

Egy vadon élő madár, a természetben evett. Felháborító!

Az bezzeg természetes ezeknek az embereknek, ha a gazdás, háziállatként tartott macskájuk más házánál kártékonykodik. Ebben a sztoriban nem a háziállat a rossz, nem is a gazdi, hanem a szomszéd, az autós aki elüti, meg mindenki más. A gazdi és a leprafészke szentek. A macska az "SzAbAdÁlLat"...

A valóban szabad állat, a madár meg egy r0hadt gh3ci amiért élni mer 🤔😂

Érted a logikát? (a kinti macskások ezt is kimagyarázzák tuti)

2023. jún. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
37%

A tősgyökeres vidéki meg ássa el magát a tetű macskáival. Nem érdekel mit írogatsz habzó szájjal. Az én házam, az én kertem az enyém. Nem fog nálam sz4rni, f0sni a macskád.

Dögöljön meg ha másképp nem megy.

Az. Én. Kertem.

Enyém.

Nem fizezsz érte használati díjat.

E-N-Y-É-M.

M-A-G-Á-N-T-U-L-A-J-D-O-N

Tanuld meg a tirpák fejeddel hogy nem te uralod a szomszéd kertjét.

2023. jún. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

A kóbormacska bizony kártevő, túl is vannak szaporodva ..

Törvény is tiltja, a szabadon engedését..

2023. jún. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!