Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Szerintetek nem állatkínzás,...

Szerintetek nem állatkínzás, hogy a Tesco-ban ott vannak azok a szerencsétlen élő halak bezsúfolva abba pár négyzetméteres üveg vízbe, és mozogni is alig bírnak?

Figyelt kérdés
Csirkéket, meg disznókat se viszünk be a Tescoba, hogy lássuk milyen szerencsétlen körülmények között vannak tartva addig amíg a húspolcra nem kerülnek!!! Önmagában zavar a tény, hogy nincsenek még ezek a dolgok szabályozva a feldolgozásra tenyésztett állatok tartására vonatkozóan, nemhogy kiteszik őket oda porondra hogy még lássuk is szerencsétlen sorsukat mielőtt agyoncsapják őket! Engem ez kifejezetten zavar, állatvédő beállítottságú vagyok. Szerintem ezt meg kéne szüntetni velük!!!

2012. dec. 6. 04:05
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
0%

Örüljön, hogy él.

Nem tudok ellene mit tenni, de nem is akarok.

2016. máj. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!