Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Lehet valami baja a macskáimna...

Lehet valami baja a macskáimnak és a kutyámnak? 13/L

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nagyon megkívántam hirtelen a csokis dolgokat és mivel a sütőt még nem tudom kezelni ezért összekotyvasztottam egy 4evőkanál lisztből, 2evőkanál olajból 1 tojásból, 1 evőkanál kakaóporból fél evőkanál cukorból és 2 csipetnyi sütőporból valami löttyöt.. Olyan ragadós lett, hogy megkóstoltam és alig bírtam elrágni ezért eszegettem, miután jóllaktam kivittem..

Mivel szeretem ha csikiznek mert nagyon csikis vagyok ezért rákentem a lábamra és elkezdték nyalogatni a cicáim a lábamat(olyan ragadós volt, hogy akár gyantázhattam volna vele) miután lenyalták a maradékot odaadtam a kutyának.. Lehet valami bajuk?



2013. jún. 14. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Max hasmenes, de ha eszre venned hogy bagyattak,nem mozognak annyit mint eddig, vagy barmi egyeb ami az eddig eltoltott ido alatt nem igy volt, a biztonsag kedveert vidd el oket allatorcoshoz.
2013. jún. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajuk nem lesz, max tényleg hasmenés mert az ő gyomruk nincs hozzászokva a nagyon édes dolgokhoz. ennyi :)
2013. jún. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem lett semmi bajuk. Zöld pipa ment mind a 2-nek.:)
2013. jún. 17. 13:56
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Jobb,ha tudod a csokoládé mérgező a kutyák számára.A macska meg nem érez édes ízt,ezért önmagában nem jellemző,hogy csokit enni.


A kutyának legközelebb ne adj.

2013. jún. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez volt az utolsó..:D
2013. jún. 18. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!