Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Kinek nincs kutyája, aki már...

Kinek nincs kutyája, aki már fontolgatja ezt a kérdést?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én svájci juhászkutya tulajdonos vagyok, és szomorúan látom,hogy egy ilyen juhászkutya keverék vár gazdira sűrgősen (különben 2-3nap múlva altatják) és ha nem lenne több kutyám hazahoznám de nem lehet! Aki esetleg szeretné örökbe fogadni kérem írjon! Fáj érte a szívem..:-(

2013. aug. 31. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Tudod hány ilyen van...akár naponta?


Nekem már 2 kutyám van,és ideiglenesezek is,jelenleg igaz,nincs kutyusom ideiglenesbe.


Amíg az emberek felfogása nem változik a szaporítással kapcsolatban,addig naponta több tíz vagy akár száz kutyát is el fognak altatni...

2013. szept. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok ezzel! Mentettem már meg kiskutyát utcáról, voltam ideiglenes gazdi is.. Tudom mennyi aranyos és szép kutya van menhelyen! Én csak nagyon megsajnáltam, mert az én kutyám is olyan mint az a keverék (csak fajtiszta) és mivel azt írták, hogy bármikor elaltathatják, próbáltam segíteni neki..Épp az ilyen szerencsétlen kutyusok miatt nem nézegetem a menhelyi oldalakat, mert nem lehet perpillanat több kutyám!
2013. szept. 1. 13:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát sajnos ez van :S Ezt csak azok értik,akik tovább látnak az orruknál..
2013. szept. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen!:( Nem "általában" szörnyű ez az egész, hanem néhány (jópár) ilyen ember...
2013. szept. 1. 14:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Túlélte a kutyus?
2020. nov. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!