Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Az állatvédelem legnagyobb...

Muki1979 kérdése:

Az állatvédelem legnagyobb rejtéje!?!?

Figyelt kérdés

Az állatvédők miért mindíg a bundás öregasszonyokat zaklatják, és soha nem a bőrdzsekis motorosokat?

Komolyan kérdezem. Nem értem!!



2013. okt. 13. 13:03
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
Jó kis vita lett belőle, de én nem egészen erre gondoltam, amikor feltettem a kérdést. Ha véded az állatokat, akkor védd meg mindet, ne csak a "cukikat". Ha tényleg állatvédő vagy, akkor a disznót is meg kell védened, minden formában: hús, zsír, bőr, stb. Nem így lenne észszerű?
2013. okt. 25. 18:20
 32/39 A kérdező kommentje:
A disznót nem embervédelemből kábítják, hanem mert az állatvédők nyomására kiadtak egy irányelvet, hogy az állatnak nem lehet halálközeli élménye.(Ekkora baromságot!!!!!!!!!!!)
2013. okt. 25. 18:22
 33/39 anonim ***** válasza:
55%

nem nagyon kedvelem az állatvédőket, de a disznó kábítása tényleg az ember miatt a legfontosabb, persze az sem hátrány, hogy a coca ne érezzen fájdalmat

egyébként kérdező nem értek egyet veled abban, hogy ha valaki állatvédő, akkor védje meg a disznókat

vagyis védje meg, de attól még nyugodtan megeheti

mikor fogjátok már fel végre, hogy a haszonállat azért az, hogy kiszolgálja az embert

húzza a kocsit, adjon tejet, lehessen levágni

persze ez nem egyenlő azzal, hogy kegyetlenül kell velük bánnunk, mert a fájdalmat ők is ugyanúgy megérzik, de könyörgöm, nehogy már az emberekkel egy szinten emlegessük őket

2013. okt. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 mokbogy válasza:
*rejtélye
2013. okt. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

"..Ha tényleg állatvédő vagy, akkor a disznót is meg kell védened, minden formában: hús, zsír, bőr, stb. Nem így lenne észszerű?..."


De igen, ez az ésszerű. És egyre többen vannak, akik ezt belátják, és eszerint próbálnak élni.

De valójában nem értem mi a bajod? Mert egyszer az a bajod, hogy akik a szőrmét gyilkosságnak tartják, miért nem utasítják el a bőr viselését is, de amint olyan kommentel, aki szőrmét és bőrt sem visel, netán vega vagy vegán, azt is támadod. A kérdésed szerintem egyértelműen csak provokációnak szántad.

2013. okt. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Külföldön fordul ilyen elő. Ott is a puccos , drága üzleteket akarják tönkre tenni, ezzel a megmozdulással. Gondolom arra nem nagyon tévednek bőr szerkós emberek, akiket letudnának fújni, így maradnak a bundás öregasszonyok.
2013. okt. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
meg azért lássuk be, egyszerűbb is egy védtelen öregasszonyt csesztetni, mint egy erős felépítésű férfit
2013. okt. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

"Ha véded az állatokat, akkor védd meg mindet, ne csak a "cukikat"."

Igazad van, kérdező. Rendezzünk felvoulást mondjuk a kullancsok védelmében! Gyűjtsünk pénzt a bubópestis bacijának biztonsága érdekében! A spanyolcsiga, a harlekinkatica akadálymentes terjedése érdekében... :D

2013. okt. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

de gyébként igen, ez is érdekes

milyen alapon érdemli meg jobban az életet egy kutya mint egy légy?

valamelyik állatvédő legyen már kedves és írja le

2013. okt. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!