Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mit lehet ilyen esetben tenni?

Mit lehet ilyen esetben tenni?

Figyelt kérdés
Van a szomszédunkban egy harmincas években járó csávóka. Van 2 nagyobb testű kutyája (Szerintünk Kangal kutyák) és a járda közvetlenül a kerítés mellett van. A kerítés egy sima drótkerítés és már annyira szét ugrálták a kutyák, hogy lassan kidől. Az a probléma, hogy a kutyák amúgy ugatósak, és ha elmegyünk a járdán ugranak a kerítésnek és már lassan kezdek félni hogy ki is jönnek. A másik probléma hogy van egy harmadik kutyus, valószínűleg egy kölyök kutya, ami már 3 hete folyamatosan vonyít és nyöszörög megállás nélkül. Aludni is kellemetlen már így. Kit lehet ilyenkor értesíteni, illetve mit tudnak tenni? Esetleg ha tudna valaki egy elérhetőséget adni hogy kit hívjak azt megköszönném. (Tápiószelei vagyok. Cegléd, Nagykáta, Szolnok, Jászberény van a környékünkön.)

2013. dec. 6. 17:50
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Jah.... megdöglöttek a kiskutyák meg az egyik nagy is... ;)
2014. jan. 26. 19:28
 12/15 anonim válasza:

Akkor a természet elvégezte. Nem szenvednek tovább.

Milyen felelőtlen kutya tartók vannak.

2014. jan. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Sajnos igen... Engem az bánt nagyon hogy nem lehet ellene mit tenni ezek szerint. Az se volt megoldás hogy átmentem kirobbantani a balhét, mert csak egy nagy ugatás lett a vége és semmi nem változott.
2014. jan. 28. 06:15
 14/15 anonim ***** válasza:
Na ennyit akkor rolad is.... hogy döglöttek meg ?
2014. febr. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Rólam? :D Mi az hogy ennyit rólam? :D Nem értem hogy mit kellett volna tennem... szájba verni a parasztot? Abból megint csak nekem lett volna bajom...

Am fingom nincs hogy kitől vagy mitől döglöttek meg... vagy agyonütögette őket, vagy csak éhen döglöttek vagy nem tudom. Én csak annyit tudok amennyit a másik szomszéd nekem elmesélt hogy látta ahogy a kutyás szomszéd elássa a kölyköket. Nyílván azért mert már döglöttek voltak.

Lehet parasztozni és szívtelennek nézni engem, de elég nekem a saját magam baja, és igyekszek minden mást kizárni az életemből ami nem rám tartozik. Hálistennek nekem van 2 gyönyörű szép és igényesen tartott Amerikai Staffordshire Terrier kutyusom akikkel törődhetek, és páromnak is van egy keverék és egy Yorki kutyusa akiknek szintén kivan nyalva a seggük is... Tehát más kutyája hagy ne érdekeljen engem.

2014. febr. 12. 23:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!