Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Nem hülye felfogás, hogy...

Nem hülye felfogás, hogy "azért nem veszek bőr kabátot, szalámit, karajt mert azért megoltek egy állatot! " WTF?

Figyelt kérdés

Hallottam már ezt a dumát. Csak nekem jött lr az, hogy attól még hogy nem veszed meg a párizsit, attól még meghalt az az állat?

Max eladjak másnak helyetted... LOL!

Ezt nem bírják kigondolni?



2013. dec. 16. 16:02
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy "kaja" sokak számára, attól még kijár neki egy minimális tisztelet, mint élőlénynek. Hogy ne folyton moslékot egyen, hogy ne a saját sz.rában kelljen leélni az életét, hogy járjon már szabad levegőn is, ne csak az ammóniaszagú disznóólban. Tisztelet a kevés kivételnek, de sokan falun sem érzik szükségét a kábításnak, vagy max fejbeverik kalapáccsal, de csak a sokadik ütés hatásos...az ilyen emberekkel egyszerűen nem lehet mit kezdeni...Ezért nem eszem sem nagyüzemi tartásból származó húst, sem háztájit...mert a malacok, egyéb haszonállatok 99%-a sz.r körülmények közt tengeti rövidke életét (már ha ezt annak lehet nevezni..)
2013. dec. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, ezt mire alapozod? :D
2013. dec. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 The Heartless ***** válasza:
0%
Mi másért válnának azzá?
2013. dec. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
73%
Mert végig tudjuk gondolni, hogy ez mindenkinek jo: a környezetnek, az állatoknak, és nekünk is.
2013. dec. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 The Heartless ***** válasza:
11%
Még ha csak a természetet vesszük is alapul, sok ezer éve mindennapos volt hogy botokkal eljtettek el akármilyen vadakat az emberek. Ha nagyon vitatkozni akartok valamin, akkor a szennyező anyagok kibocsátása ellen küzdjetek. Nem azért tart ott a világ ahol most, mert tegnap is levágtam kilenc nyulat, hanem azért mert a popsikenőcsnek muszáj kókuszillatúnak lennie, és minden falra kell díszléc, és kocsival kell átmenni még a szomszédba is, és az újságnak mindenképpen színesnek kell lennie. Te fattyú
2013. dec. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Na én itt befejeztem veled az eszmecserét ;) nem azért mert mindenben igazad lenne, hanem mert modortalan vagy
2013. dec. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

ja a 9. válaszoló vagyok,

meg egyéb környezetromboló hatású dolgokat SEM ENNI

csak hogy korrektek legyünk kihagytam 2 szót a végéről

azért, ha van pénze a gazdag nyugati államoknak mindenre,akkor miért nincs arra is, hogy a haszonállatokat jól tartsák és ne kegyetlenül kínozzák őket a telepeken mielőtt levágják őket. rúgdossák őket, évszázadonként egyszer ha takarítanak az olyan helyeken és az általuk ételnek nevezett, ürülék minőségű táppal tömik őket! és ez a gazdag helyeken is, nincs pénz takarmányra vagy mi? csak az a baj, hogy ezeket multik vezetik legtöbbször, akiknek van hatalmuk kitiltani a kamerákat sajnos, így nem jut el az átlag emberekhez mi folyik ott. pedig sokan elgondolkoznának rajta, hogy attól, hogy haszonállat még ugyanúgy megvannak a jogai, legalábbis megkéne, hogy legyenek a maguk jogaik, ha már ők is élőlények.de ezt megvonják őket, a pénz itt is gonosztevőként jelenik meg.

2013. dec. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

arról nem tehetnek a nyugati gazdag országok, hogy olyan vadbarmok dolgoznak a telepeken, akik rugdosság, verik az állatokat, meg ezt kiszűrni is nehéz, mert aki ott van, az mind ezt teszi szerintem, tehát senki sem márt be senkit ezért sehol

amúgy meg ez is politika

a multimilliomosokat és a politikusokat az emberek sem érdeklik, akkor szerintetek mennyire érdekli őket az állattartás?

2013. dec. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Abba belegondolt a disznóvágós,milyen élete van egy kb.2 négyzetméternyi ólban egyedül egy állatnak,minden mozgás nélkül?És szerinted humánus pl.érzéstelenítés nélkül kiherélni egy bárányt vagy malacot?

Én falun élek,itt a pálinkáért vágó ismerősök csak simán leszúrják a disznót minden kábítás nélkül.Pár paraszt kirángatja csórikámat az ólból,ledöntik,lefogják,szúrják.Szerinted ez humánus?

Vagy hogy egy borjú születésétől 1 éves korban történt levágásáig olyan rövid kötéllel van az istállóban kikötve,hogy lefeküdni-felállni tud és más semmi.Életében nem mehet ki a levegőre,fűre.Ez humánus?

2013. dec. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Szerinted ez ő(ke)t hol érdekli? :S
2013. dec. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!