Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Nem hülye felfogás, hogy...

Nem hülye felfogás, hogy "azért nem veszek bőr kabátot, szalámit, karajt mert azért megoltek egy állatot! " WTF?

Figyelt kérdés

Hallottam már ezt a dumát. Csak nekem jött lr az, hogy attól még hogy nem veszed meg a párizsit, attól még meghalt az az állat?

Max eladjak másnak helyetted... LOL!

Ezt nem bírják kigondolni?



2013. dec. 16. 16:02
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
26%

de már megint ez a rohadt általánosítás

akadjatok már le erről a falusiazásról

a falusiak sem humánusak, a vágóhidak sem, nektek semmi sem az?

a vágóhidakon tudom mi megy és szerintem is felháborító, de a falusiakról már tényleg le lehetne akadni

én is falun élek és rengeteg disznóvágáson vettem részt vagy csak láttam a leölést, de egyiknél sem tapasztaltam azt, amit itt leírt az egyik válaszoló, hogy lebirkózták és már szúrták is át a torkát

ő is valószínüleg egyszer látott ilyet és azóta szent meggyőződése, hogy minden faluban ez megy

2013. dec. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

egyébként írjátok már le legyetek szívesek, hogy szerintetek hogy néz ki egy humánus disznótartás

most tényleg kíváncsi vagyok, hogy ti ezt hogy képzelitek el

2013. dec. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 The Heartless ***** válasza:
24%
Én kiérdemeltem, hogy modortalan legyek
2013. dec. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyszer láttam ilyet,hanem sajnos ebben a faluban ez megy.

Humánus disznótartás?Megfelelő méretű férőhely,tiszta alom,esetleg párszor ki is lehetne engedni az udvarra mozogni.Ha más nem,az ólba tenni olyasmit,amivel elfoglalhatja magát.Azt hiszem,van is előírás a férőhely méretére,de nem tudom,az csak nagyüzemre érvényes-e.

Miből gondolod,hogy a paraszt,aki "szívességből"jár disznót vágni,pénzt fog adni megfelelő felszerelésért?Annak az árából sok pia kijön.

2013. dec. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 The Heartless ***** válasza:
34%
Megfelelő méretű férőhely? Heheh ilyenről még nem hallottam. Nálam egész nap szabadon futkosnak az egész telek területén, az erdőt leszámítva. Aztán este mindig visszamennek a helyükre, egyhelyre túrják a szalmát, elkezdik melegíteni egymást, én meg becsukom az ajtót. Körülbelül 3 hónaposak, feketék
2013. dec. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

megfelelő felszerelés? egy disznósokkoló és már humánus is az egész, az meg van nekünk is, de általában itt falun van mindenkinek, aki sűrűn jár szívességből disznót vágni

ha meg nincs, akkor elkérjük, szomszédtól, ismerőstől, ettől a sok kegyetlen, szívetelen falusitól :D

ilyenből nem szokott probléma lenni

2013. dec. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Te akkor valami különleges faluban laksz,mert itt ilyen nincs.
2013. dec. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
51%

vagy te laksz különösen kegyetlen faluban

kitudja :D

2013. dec. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Fene aki jobban tudja,itt elég köcsögök az állatokkal.Még birkát is úgy vágnak,hogy nem kábítják,hanem lefogják és elnyiszálják a nyakát.
2013. dec. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!