Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Szerintetek ez már állatkínzás...

Szerintetek ez már állatkínzásnak számít? Www. Youtube.com/watch? V=NGPRHRfmqxE

2014. jan. 8. 21:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
tudjuk,hogy a macska mennyire ügyes, de még velük is Nekem eszembe sem jutna, hogy egy nyitott kút peremén csalogassam étellel. Más az amikor ő felmászik egy veszélyes helyre és más, amikor csak a jutalomfalatra koncentrál. Szerintem. Bár én nem vagyok macska. De ha már Te is megkérdőjelezed a cselekedetedet, akkor nyilván érzed, hogy ha nem is állatkínzás, de nem is éppen példaértékű, amit tettél.
2014. jan. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
előző vagyok, nem tudom az elejét miért vágta ki...szóval csak még annyi, hogy velük is előfordulnak balesetek.
2014. jan. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
nem számít állatkínzásnak..de azért ne szórakozz a macskáddal..lehet hogy a macska nem egy leesős állat de bármi megzavarhatja és elvesztheti az egyensúlyát! nagyon vigyázz rá,ilyet ne csinálj!
2014. jan. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
Nem, de elég veszélyes ilyennel játszani, mert igaz a macskáknak jó az egyensúlya, de ha elszédül akár le is eshet.
2014. jan. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Szerintem sem állatkínzás, és gondolom, hogy számodra csak egy jó poén volt az egész... Ami pedig téged illet, nem nagyon nyomorékoskodnék ilyesmikkel, véleményem szerint normális embernek ilyen dolog nem fordul meg a fejében. :)
2014. jan. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Kicsit szemétségnek tűnhet,de a macskák ügyesek és igazából ez is olyan mint egy trükk.
2014. jan. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!