Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Helyesen cselekedtem? (Lehet...

Helyesen cselekedtem? (Lehet nem a legjobb megoldás, de akkor hirtelen így tettem)

Figyelt kérdés
Ma délután mentem haza a boltból, és látom hogy két cigány rugdos egy kutyát, majd az egyik felemeli és a másik ököllel odaüt a kutyának egy hatalmasat. A kutya elkezdett vérezni és iszonyatosan sírt szegény. Letettem a táskát, odamentem és amelyik éppen ütni készült ismét, kegyetlenül bordán rúgtam, le is térdelt majd a térdemre rántottam a fejét és hanyott kifeküdt. A másik ekkor lelökte a kutyát és ütni akart felém de kitértem és őt is megrugtam illetve ököllel az arcába ütöttem háromszor. Mindketten a földön feküdtek, elájulhattak mivel egyik sem mozdult, ott hagytam őket és a kutyát bevittem a közeli állatkórházba, majd visszamentem a táskáért mert az ott maradt ahol az incidens történt, de se a táska se a két cigány már nem volt ott. Némileg bánom bánom hogy úgy megvertem a két fiút, de akkor nagyon elborult az agyam, hogy szerencsétlen kutyát ilyen módon kínozzák.
2014. ápr. 16. 19:47
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
0%
inkább okoztál majdnem maradandó sérülést két embernek finomabb módszerrel is meg lehetet volna oldani
2014. máj. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: azt kapták amit ők tettek! Megérdemelték ugyanis az ilyet nem lehet tétlenül nézni.

Kérdező: tényleg hős vagy! Megmentettél egy életet. Ne bánd, megérdemelték!

2014. máj. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
31%
Kamu
2014. máj. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
100%
múltkor néztem 1 dokumentumfilmet amiben csináltak 1 kísérletet(egy rabló ellopja egy nő táskáját)és 10-ből csak 3-an segítettek!!te is ezek közé a hősök közé tartozol.ugyanis az alcím az volt hogy:hogyan váljunk hőssé? ;)
2014. jún. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Akit érdekel a kutyus sorsa, tökéletesen rendbe jött, az elején kicsit félénk volt, gondolom félt az emberektől mivel bántották előtte, de viszonylag hamar megbátorodott és nagyon aranyos, játékos kutyus. A két réti négert láttam azóta de nyugalomban vannak.
2014. jún. 14. 20:57
 26/29 anonim ***** válasza:
Megtartod a kutyát?
2014. jún. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
igen. nagyon aranyos kutyus, mikor lábadozott, én viseltem gondját és nagyon megkedveltem, meg szerintem ő is engem, a macskámmal is remekül kijön, feleségemnek is tetszik, így már az elején biztos volt hogy marad nálunk.
2014. jún. 24. 20:34
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Tobb ilyen ember kellene, mint amilyen te vagy!

Faith in humanity: restored.

2014. júl. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
egy ember a legtöbb helyzetben megtudja védeni magát, vagy segitséget tud kérni, de egy védtelen állat nem képes rá, azon állatokról, amelyek az emberhez szelidültek, nekünk kell gondoskodni és védelmezni őket, mert önmaguk képtelenek rá.
2014. júl. 17. 11:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!