Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Egy macska vagy kutya megölése...

Egy macska vagy kutya megölése bűntettnek számít?

Figyelt kérdés

2014. júl. 4. 12:09
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
77%
Igen.
2014. júl. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
75%
Igen és nagyon helyes módon 3év jár érte. Ugye nem tettél ilyet?!
2014. júl. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
61%

Igen bűntetettnek számít méghozzá 3 év!!

Remélem nem tettél ilyet,amúgy nem téged sajnállak hanem az állatot!!!!

2014. júl. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
82%
A te megölésed bűntettnek számít? Igen. Egy állat pedig ugyanolyan élőlény mint te, és ugyanannyi joga van élni. Vond le a következtetést.
2014. júl. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
51%
Igen. Mondjuk szerintem a "haszonállatok" megölése is az.
2014. júl. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Nem tettem ilyet csak érdekel a téma és egy cseppet nem értem a dolgot. Nem csak akkor bűn, ha kínlódva hall meg? Ezzel az erővel az ólban tartott sertés megölése is bűn? Mi van azokkal az éttermekkel ahol ilyesféle ételeket árulnak, hogy kutyapörkölt vagy grillezett macska? Ezek az éttermek, hogy működhetnek? Én úgy tudom, hogy csak akkor bűn ha kínozva ölik meg az állatot.
2014. júl. 5. 09:04
 7/29 anonim válasza:
90%
Magyarországon asz ilyesfajta húsok/ételek illegálisak. De Kínában előszeretettel fogyasztják
2014. júl. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
81%
Elméletileg igen, de gyakorlatban sajnos nem így működik. Felfüggesztett börtönnel megússzák. Nagyon kirívó esetbe ha kap 1-2 év börtönt, de ez sajna nem nagyon jellemző.
2014. júl. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
17%
Nagyon helyes. Par honap elzarasnal tobbet orultseg lenne adni egy buta allat miatt. Sok itt a gyogyo. allatvedo. Ma mar teljesen osszekeverik az embert es az allatot. Degeneralt posztmodern tarsadalom. :D
2014. júl. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem meg elkeserítő, hogy mi nem vagyunk olyan fejlett szinten társadalmilag, mint a nyugati országok. Akik felérik ép ésszel, hogy akik állatokat bántanak, azok embereket is ugyan úgy bántanak. Hiszen a pszichopata bűnözők is először állatokon kezdik, utána folytatják az embereken. Így jobb országokba már hamarabb elkapják őket, amíg állatokat bántanak és nem várják meg, hogy embereket öljenek.
2014. júl. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!