Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Egy macska vagy kutya megölése...

Egy macska vagy kutya megölése bűntettnek számít?

Figyelt kérdés

2014. júl. 4. 12:09
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
31%

Kedves 11-es!

"nem vagyok egy nagy állatbarát sem, de mondjuk egy kutya életét többre tudom becsülni a mai világban, mint egy átlag funkcionálatlan globalizált fogyasztó emberzombiét. "

Beleestél abba a hibába, amibe egy krétai, aki azt mondta: "Minden krétai hazudik."

Kijelented az emberről, hogy többre értékeled a kutyát. Milyen alapon vindikálod magadnak ezt a jogot, mikor magad is ember vagy. Persze, ha Te vagy az egyetlen kutya, aki commentet ír, akkor visszavonom minden kétségemet, mert szerintem is sok szempontból intelligensebb egy kutya, mint az ember, bár kijelentem, hogy ez csak egy nagyon szerény vélemény és egy határozott kutyaugatásra akár meg is változtathatom.

2014. júl. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
50%
A szúnyogot is lecsapjuk. Ha pedig a kutya nagyon szenved elaltatjuk.
2014. júl. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
kedves 21-es, a hangsúly az átlagon van! a "minden" szót nem használtam, nem is gondolom így.
2014. júl. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
50%

22-es

naja, pl úgy ölik most gázában a gyerekeket, mint mi a szúnyogokat. who cares?

az embereket még a fostos vébé is jobban érdekli, éljen az álszentkedés.

2014. júl. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
62%

Természetesen bűncselekmény. Én se fogok tirádákat zengeni mindenféle zöldjogi csűrcsavarral.

Ez bűn, mert a macskák és a kutyák rendkívül értelmes, érző lények.

De minden lény érző teremtmény. Az állatok egyre inkább mint az emberek.


Csányi Vilmos mondta: A kutya is ember, csak más nyelven beszél.


És ez nagy igazság.

2014. júl. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
54%
a kutyát embernek tekinteni már-már pejoratív, a kutyákra nézve.
2014. júl. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
9%
Úristen hogy lehet a kutyákat egy szintre hozni az emberrel? Már miért kéne büntetni a megölésüket? A haszonállatokat is megölik, nem kis számban...
2014. júl. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 ofeci99 válasza:
IGEN!!!
2014. júl. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

"de manapság előfordul, hogy jobban bűntetik egy állat megölését, mint egy emberét"


ez baromság, linkelj egyetlen példát, a legtöbb amit adnak állatkínzóknak, felfüggesztett, meg pénzbírság, meg ejnye bejnye. Ha szánsékos emberöléshez közödn van, 10 év alatt nem nagyon szoktak osztogatni, 15 inkább.

2014. júl. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!