Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ez állat kínzásnak számít?

Ez állat kínzásnak számít?

Figyelt kérdés

Szóval az az alapja az egésznek, hogy a konyhánk az egy külön épület, és oda az egyik macskánk rendszeresen bejár kaját lopni. Itt most csak az asztalon megmaradt pár falat nyers tésztára kell gondolni. Na most ugye ezért valamilyen szinten elkezdte utálni a család a macskát. Aztán jött az, hogy talán Fél kiló májat vitt el. Persze normális hogy most már nem is mehet be, de én azért beengedtem, mert szem előtt van úgyis.

A lényege a dolognak, hogy apám azt mondta hogy ne engedjem be, mert nála semmiből se tart hogy MEGÖLJE.

Aztán mesélt el egy történetet:

Pár hónapos voltam és kivettek a babakocsiból, aztán egy macska beleugrott. Na szóval ugye apám simán megölte, aztán nem értettem hogy mi értelme volt neki.

Erre ezt válaszolta: Mi van, ha benne ülök (mármint a babakocsiban) és úgy ugrik fel a macska és megfulladok miatta.


Na meg aztán volt régen valami kutyánk aki apám kábeleit rágta el, és ami megmaradt azzal akasztotta fel a kutyákat.


Szóval a kérdés: Ez állat kínzás?


2014. aug. 14. 21:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre ne nyúlj a cuccaihoz...
2014. aug. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nyugi csak az állatokkal van így (elvileg).
2014. aug. 14. 22:52
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos vannak ilyen emberek...egyszerűen a szülei nemúgy nevelték ahogy kellene.Ezeknél már késő változtatni haláláig ilyen marad.És ,hogy ez állatkínzás-e?Jó ,hogy több év börtönt és busás pénzbírságot vonhat maga után.Szóval csak óvatosan a gyilkolással...
2014. aug. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

elmebeteg ugyan azt kéne csinálni vele mint amit ő az állatokkal azt menyire élvezné

és ha felidegesíted te leszel a következő már bocsi

2014. aug. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

"Csak" az állatokkal van így?!

Azt ugye tudod, hogy az erőszakos bűncselekmények elkövetőinek valami 60-70%-a állatokon kezdte?

Akkor is elmebeteg, ha nem tette meg ezeket a dolgokat, csak kitalálta... Milyen lelke lehet az ilyen embernek? Aki tudatosan, öncélúan bánt más élőlényt, az nem érdemli meg az ember nevet.

Könyörgöm, ne légy olyan, mint apukád!

2014. aug. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez kamu kérdés.


"Ez állat kínzás?" Már itt látszik...

2014. aug. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Nem kamu. Nem voltam vele tisztában, hogy az is állatkínzás, hogyha valaki "okkal" öl meg állatot.
2014. aug. 19. 21:32
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Okkal???

Ezek közül melyik az ok?

Az a baj, hogy a kérdés is megfogalmazódott benned egyáltalán, hogy ez minek számít, ebből látszik, milyen környezetben nevelkedsz.

Na ezeket kellene gyökerestül felszámolni...

Nesze neked oktatás, családsegítő szervezetek, stb...

Beteg emberek, komolyan.

2014. aug. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Dobermann213 válasza:
Az!!!
2014. aug. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Állatot egy normális, épp eszu ember nem ol csak ha nagyon muszaj (onvedelembol)
2014. aug. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!