Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mi a véleményetek az állatkínz...

Mi a véleményetek az állatkínzásról?

Figyelt kérdés

2015. jan. 11. 01:23
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:
77%
Undorítónak tartom:'( valamelyik héten egy haverommal allat párbajt néztek páran mikor megláttam hogy hogy uszítja egymás ellen a két kutyust majd h szét szedik egymast nagyon sírva fakadtam! :'( Elítélek minden féle állatkínzást, nem mondom h nem eszek meg egy paprikás csirkét ha ugy esik de, ez nem szándékos allat kínzás. (persze meglehetne élni hus nélkül is) De mikor valaki lenyúz egy ártatlan állatot mert mekkora buli ahogy az szenved vagy mert milyen jol fogok kinézni abban a gyönyörű prém bundában, azt megérteni nem tudom!:( nekem van 2 macskám és imádom őket néha meg nevelés szempontjából se tudok rájuk ütni/ oda legyinteni. Ők is ugyan olyan lények mint mi! Nem tudom mitől lennének különben mint mi.
2015. jan. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Én attól az új "sport"-tol vagyok elképedve, hogy horgászok visszaengedik a kifogott halat, és ezt még humánusnak is próbálják beállítani. Korábban csak a véletlenül kifogott méret alatti, vagy védett halat engedtük vissza, és csak annyit fogtunk ki amennyit haza akartuk vinni saját fogyasztásra. Elítélem amikor versenyszerűen igyekeznek minél többet kifogni, megkínozni(= fárasztani a szájába fúródott horgon vergődve) és aztán a sebesült, megkínzott halat visszaengedik, hogy később ismét horogra kerüljön.
2015. jan. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim válasza:
Mi a véleményetek a hülye kérdésekről?
2015. jan. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Mivel két rublikával van feljebb ez a kérdéskör a haszonállatokénál, ezért érezhetik sokan provokatívnak a kérdést...

Zselé agyú tanyasi parasztok ezt sosem fogják megérteni, gőgicsélő korukban is már malacvisításra ébredtek, meg látták az ablakból.

2015. jan. 20. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:

#24-nek: Nem gondolod, hogy diszkrimináció volt a részedről, amit írtál?

Nem a kérdéshez tartozik ugyan, és ezért bocsánatot kérek, de az a helyzet, hogy szerintem te azt gondolod, hogy aki tanyán él, és állatot nevel, az csak buta ember lehet, legalábbis az írásodból nekem nagyon ez jött le. Ja, az persze nem jutott eszedbe, hogy esetleg te is ettél már tanyán nevelkedett disznót, csirkét, pulykát (mert feltételezem, azért valamikor gőgicsélő korodban csak adtak a szüleid valamilyen húst, ha most esetleg nem is eszel).

Képzeld el, hogy tanyán is élnek normális emberek, mint ahogy a nagyobb városokban is élnek parasztok (és ezt most rossz értelemben, jelzőként írtam), sőt... És nem hiszem, hogy valakinek az állatkínzásra való hajlama attól függ, hogy tanyán, vagy fővárosban nőtt-e fel, hanem inkább attól, hogy milyen emberek nevelték...

2015. jan. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Kedves #24-es!

Én a magam részéről 4 évtizedet húztam le városban, és amint a gyerekeim önállóak lettek, azonnal vidékre költöztem. Többek közt azért, mert falun sokkalta egészségesebb lelkületű emberekkel lehet találkozni, mint a panelokban. Egyszerűbb, de egészségesebb.

Ami a dolog állatkínzás-vonatkozását illeti, hidd el, a parasztudvarban sokkal egészségesebb (és ha lehet ezt mondani boldogabb) állatok élnek, mint az asztalodra kerülő nagyüzemi körülmények közt tengődött műhúsok. Hülyegyerekek persze vidéken is vannak, de mint ahogy azt az általad prezentált ábra mutatja, városban éppúgy előfordulnak.

2015. jan. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
40%
én megkínoznám az összes állatkínzót
2015. jan. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

"Mivel két rublikával van feljebb ez a kérdéskör a haszonállatokénál, ezért érezhetik sokan provokatívnak a kérdést..."


igen, nyílván ezért provokatív a kérdés

még véletlenül sem te vagy a provokatív, hogy most sértetted meg az összes tanyasit...


egyébként az állatkínzást ellenzem, csak az a baj, hogy sokan félreértelmezik ennek a szónak a fogalmát

2015. jan. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Azt hogy egyszerűen undorodom az ilyen emberektől!! Ilyen esetben nem csak pénzbírság, és egy kis szabadságvesztés járna szerintem...Az ilyen embereknek valami bekattanhatott az agyában, és egy szadista vadbarom módjára bánnak az állatokkal! Mert hogy ép elméjű EMBER ilyet nem csinál. Felháborító! Az ilyeneket úgy megtanítanám egy ilyen tett után az állatok iránti tiszteletre hogy összeszarná magát!
2015. jan. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
0%

Megkínoznátok azokat, akik kínozzák az állatokat?

Akkor mennyivel vagytok jobbak az állatkínzóknál?

2015. jan. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!