Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Farkas, vagy németjuhász...

Farkas, vagy németjuhász volt? Van okom félni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval ma mikor sétáltam le a suliba(nagyon messze lakok tőle) megláttam egy kutyát.De elég furán nézett ki.Farkasra hasonlított,vagy egy elég furcsa szürke szőrű németjuhász lehetett.Nem bírom eldönteni.Közel is van az erő,a Mátra alatt élek.Elképzelhető hogy esetleg egy farkas jött le?DE mikor az utsza végén voltam akkor ugye mégott volt a kutya,vagy farkas és egy eltépett láncot húzott maga után ami még a nyakán volt.Ellégé összefostam magamat.Félek hogy holnap reggel megint összefutok vele,és akkor már megharap.Mivel nem egy kis testű állat nem bírom felrúgni(bocsi hogy így fejeztem ki magam),de nem tudok már vele sok mindent kezdeni.Kicsi is vagyok.Mivel nem igazán egy barátságos kutyának tűnt nem iagián....hát...félek tőle.Mit tegyek?Kutya vagy farkas?:D
2015. febr. 5. 18:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"És szerintetek akkor hogy viselkedjek ha megint összefutok vele?Adnátok tanácsokat?Veletek ilyen találkozás történt már?ha igen leírnátok?:)"


Ha farkas akkor nagyon valószínű hogy nem támad meg, a vadállatok félnek az embertől, bár ezt kizárni nem lehet, Ha kutya akkor sokkal nagyobb az esély a támadásra, hiszen azok nem félnek az embertől.


Engem támadott meg kutya, egy olyan husky, lehet hogy nem jól írom a nevét, volt nem ismerem jól ezeket az állatokat, jó nagy darab dög volt, egyenesen felém rohant vicsorogva. Úgy öt méterre bevártam, és rálőttem egy HW 37-es revolverrel, CN gáztölténnyel. Úgy elfutott mint egy nyúl, nyüszített mintha tökönszurták volna. :)

2015. febr. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!