Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Minek kutya ha nem foglalkozna...

Minek kutya ha nem foglalkoznak vele?

Figyelt kérdés
Nap mint nap tapasztalom, sajnos a saját családomban is :(

2015. ápr. 8. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Sok ember az állatot nem tartja másnak, csak egy tárgynak. :(
2015. ápr. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pedig nekik is van lelkük. Mármint az állatoknak.
2015. ápr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van, aki társaságból vagy kedvtelésből tartja a kutyát, más "haszonállatként" (jelez, ha jön valaki, nem mernek úgy bejönni idegenek).
2015. ápr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Házőrzőnek."

Az emberek nagy része nem egy IQ bajnok, ez többek között az állattartási kultúrában is megnyilvánul (vagy inkább annak hiányában).

2015. ápr. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Valami iratlan szabály lehet, hogyha kertes ház van, akkor kell kutya.Akár tobb is.Aztan adnak neki vmi maradekot, meg ha esik az eso, akkor vize is van...én annyi felelotlen kutyatartót ismerek,hogy sírni tudnék.Hihetetlen milyen nemtorodom módon állnak hozzá ehhez a témához.
2015. ápr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Leírom ide neked a felénk lévő tipikus paraszt falusi felfogást:

"Legyen, mer őrizze a házat"

"A f**nak annak minden, kutya az csak"

"Jóvan az ugy láncon,,kutya....."

"Foglalkozzál vele, akkor talán nem lesz ilyen hülye a kutya (mondtam ezt én) mire: Eredj má te magaddal ne mondjad má meg nekem hogykell kutyátnevelni mejd agyonb***om oszt szót fog fogadni!!!"

"A kutyátbe kell zárni! Minek?? Mer kutya! És ezér minek kell bezárni, majd én is becsuklak téged! Ne okoskodjá má kutya oszt kész jó helyen van ott!!"

Asétát nem ismerik,de az udvarrakiengedést sem, a kutya eszköz ami őrzia házat. És nem tudják, hogy kell vele bánni. Mint mindig: Tisztelet a kivételnek!!

2015. ápr. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de én is ismerem a falusi szokásokat, és borzasztó. Itt mindenkinek az van a fejében, hogy láncon tartani oké, hogy agyonverni, ha éhségében ellop egy csirkét pl, vagy csak verni folyamatosan, nehogy legyen vajmi jó dolga is. A moslék a legjobb házi koszt, nem kell fedél sem, meg friss víz, elvannak anélkül is.

Engem rendesen kinéznek, ha tanítgatom az utcán a kutyámat a helyes sétálásra, vagy mondjuk tápnál azt figyelem, mibe van sok hús.

2015. ápr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!