Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Fel lehet jelenteni valakit,...

Fel lehet jelenteni valakit, ha 1-2 hetes kiscicákat órákra kitesz a tűző napra?

Figyelt kérdés
Nem az ő cicája szülte, hanem az egyik szomszédé és ahelyett, hogy szólt volna neki, hogy az ő kertjében vannak a kiscicák, fogta és kitette őket a kerítése túloldalára a tűző napra. Tavaly ugyan ezt csinálta az a szemét és a pár hetes kiscicák az úton mászkáltak és napokig voltak kint az udvaron, az anyja nem etette utána őket. Az egyik ismerős etette őket tehéntejjel, de utána én vettem magamhoz őket. A három kiscicából 2 az orvosi kezelések és tápszerezés ellenére meghalt. Most ugyan ezt eljátszotta és elegem van! Lehet valamit tenni ellene? Oké, hogy nem az ő cicái, de akkor sincs joga halálra ítélni őket. A tavalyi cicáknál nem lehetett tudni, hogy kihez tartoznak, de most tudta, hogy kinek a kölykei és arra nem volt képes, hogy szóljon neki, hogy vigye el őket. Csak órákkal később, amikor a kicsik már nagyon ki voltak száradva.
2015. máj. 21. 11:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Jártam már sivatagban érdekes volt.
2015. máj. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Engem is átkozottul dühít, ha valaki nem ivartalanít, főleg, hogy a nálunk lévő állatorvos 3000 Ft-ért ivartalanít egy lánymacskát. Van anyumnak egy olyan ismerőse, aki itt hisztizett, hogy megint vemhes a macskája. Tartozott nekem 4000ft-al és én felajánlottam neki, hogy nem kell vissza adja csak ivartalanítsa és ha kell még azt is vállalom, hogy visszük és hozzuk neki, vagy ha kell, akkor a műtét napján még vigyázok is rá. Mi volt a válasz? Ugyan hagyd csak majd eltünedeznek a kismacskák! Ez az a felfogás, amit én se értek. Oké, ha nincs pénze 15-20 ezret költeni ivartalanításra, de hogy 3-at!? Főleg, hogy más fizetné és intézné? Az a baj, hogy ezzel a hozzáállással vannak sokan és ezért szenvednek a kisállatok.
2015. máj. 21. 13:12
 13/14 anonim ***** válasza:

Kedves hatoska...de ugye tudod, hogy semilyen módon nem szabad a kismacskákat megölni??

Tehát a lapátot tartsátok meg magatoknak.

2015. jún. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

"megmérgezni tehéntejjel"

tessék? mivan? :D

2015. jún. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!