Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » én lennék a hibás? Csak...

én lennék a hibás? Csak segiten akartam egy kobor kutyanak.

Figyelt kérdés
irt bnöm allatmentoknek kb 3 hete de meg mindig itt van a kutya... felnőtt kutya. a menhelyen dolgozo bnomnek írtam és kell fenykep neki akkor talán megtalaljak. hat láttam ma és lefénykepeztem. erre a 3 méterre mellette ülő két csaj fennhangon kezd: mit fénykepezed a kutyamat ö az enyém azonnal töröld ki! én pedig elnézest kértem h nem tudtam h az övéké. szerintetek jól cselekedtem? bnőm állítása szerint egy roma bandával látta...d eezt nem említette. Ti mit tettetek volna a helyemben? hisz csak egy kóbor kutyának akartam segíteni...

2015. szept. 25. 18:05
 1/6 anonim válasza:
jól tetted és a helyedben le ütötte volna a csajt...én az állatokra nagyon érzékeny vagyok és könnyen jár el a kezem....:) csak igy tovább segits több állaton :)
2015. szept. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 P. Hanni válasza:

Persze!!!A cigányok ilyenek,voltak, s lesznek.

Helyesen tetted,megálltad a helyed!! ;-)

2015. szept. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Lunariana ***** válasza:
En is amennyire tudok segitek az allatoknak. Helyesen cselekedtel. Te nem tettel semmi rosszat. A ciganyokkal ne foglalkozz. Keruld el oket! Bar biztosan vannak kivetelek(en sajnos peldat nem tudok mondani) ) :
2015. szept. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pf az nem az oveke volt ez csak egy szoveg azt allittom:D mozogtam cigany tarsasagba "ismerem a falut"..
2015. szept. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sosem értettem miért kell rögtön minden "cigányt" lenézni, azért mert van 1-2 közülünk aki, nem éppen a normálisabb fajta emberekhez tartozik... Sok olyan ROMA ember van aki tesz azért hogy elismerjék és tanult , hogy megfeleljen másoknak, 2x annyit tejesít a munkahelyén csak azért mert ROMA származásu... Szánalmasak a hozzátok hasonló emberek, és 100x rosszabbak vagytok mint a "cigányok"
2015. okt. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Múltkor égett a társasház előtt egy fa, persze mindenkit kitereltek a füst és a tűzveszély miatt. Vittem a papagájt a ketrecben (amúgy szabadon van, szóval nagyon kicsi kalitkája van amit könnyű felkapni és vinni, pont az ilyen esetekre)

Szóval ott álltam lent az udvaron, a félelemtől remegő térdekkel, kezemben a madár kalitkájával (aki amúgy meglepően nyugodt volt, bízott bennem)


Mire odajött egy cigánycsapat, tinédzserek, akik odajöttek hogy "jaj de édes Gyurika, MEGSIMOGATHATOM?" (ez nem kérés volt, inkább követelés, már nyúlt is felénk) - mellesleg ki akar madarat simogatni? Emlőst lehet, általában nagyon szeretik, a madarak viszont nem. A simogatást az enyém se hagyja pedig jól megvagyunk.


Természetesen nem engedtem (sajnos a félelemtől nem tudtam olyan határozott "anyatigris" lenni mint amilyen akartam volna, de elment) mire az egyik csaj odaszólt valami olyasmit, hogy "mingyá' nem lesz papagájod" (nem emlékszem a teljes mondatra, de a lényeg ez volt)



Tanulság: Ezek sajnos ilyenek. Jól tetted amit tettél.

Ha az övé, ha nem, a kutya rosszul van tartva - ha egyáltalán tatva van, és nem kóbor.

2017. márc. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!