Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hogy dolgozzam fel ezt a...

Hogy dolgozzam fel ezt a tragédiát?

Figyelt kérdés
hát igazából nem is tudom hova kéne kéne írni minden játszott ebben a dologban. Családon belüli erőszak áldozata lettem.az.egyetlen a 2 éves kisfiammal,a volt párom bántalmazott,lelkileg, testileg,fizikailag mindenhogy,én erőt vettem magamon el kellet szöknöm vidékre tőle ahova a kutyámat nem vehettem,viszont a kutyám is megszökött onnan a volt páromtol,mivel a chip alapján anyuekhoz volt bejelentve idehoztak a kutyám,de anyu nem vállalta be mert van ott egy német juhász és egy kisebb testű,ezért lemondott róla,a nevemben.ma néztem Facebookon hogy a kispesti allatvedelem mint én gazdi vertem a kutyám kinoztam,nem hordtam le kutyakakis a ház ilyeneket írtak.én soha nem bantottam.mikor anyueknal éltünk akkor meg a kutya is itt lehetett,akkor bejelentés alapján,kijottek a tetovált allatvedok hogy a kutyák nyuszitenek, én arra gondoltam hogy volt hogy osszekaptak,és az volt a baj,de már kezdem sejteni hogy a volt párom mikor nem voltam otthon verte a kutyát. most nagyon lelkiismeret furdalasom van,hogy otthagytam a kutyust,én megértem anyum nem bír 2 nagy kutyával,de nem tudtam mit tenni nem hozhattam magamal,írtam a képek alá amit megosztott az allatvedo, hogy mi történt,igazábol mert személyesen engem nem hallgatak meg,írtam e mail t is. elmondtam hogy én nem tudtam hogy a párom verte. a kutya a paromhoz ragaszkodott de nagyon úgy gondoltam semmi baja nem lesz.utánam nem ment úgy mint utána. a szívem összetort a tévedés miatt,ha tehetném újra látnám és elkoszonek tőle de nem tehetem hiszen még a csoportból is kizartak Facebookon.pedig én nagyon zokogtam hogy a drága maci kutyámat láttam meg aki nagyon hiányzott nekem és Ahogy Leirtak. hogy a családja után akart menni a kutya de mi elhuztunk vidékre,otthagytuk láncra verve.istenem ha tudtam volna hoztam volna őt magammal.mikor anyuektol elmentunk akkor is vittem,nagyon fáj hogy az allatvedok ezt gondolják rólam,pedig én szenvedek a legtöbbet hogy el kellet. veszitenem,csak azért mert a párom vert engem. ezt is szokogva írom úgy hiányzik a kis drágám ma meg mikor a kiskora képeit nézem,visszagondolok mennyit játszottunk a kutyussommal,a könytől nem látok.mikor sírtam mellém bújt nagyon hiányzik. és félek hogy ami Anyunal van német juhaszom azt is elviszik akkor végem. mert ő 5 éve él a családban, hát akkor rosszul leszek. imádom az állatokat,de ezeket a dolgokat nem tudtam meg csak nem is sejtettem. lelki traumam van most
2015. okt. 29. 02:15
1 2
 1/12 anonim válasza:
Azért a drága jó állatvédőknek is lehetne több eszük, hogy egy ilyen helyzetben lévő nővel még kötekedjenek meg szítsák ellene másokban a haragot. Sajnálom, de abban nem tudok segíteni mit tehetnél szegény párával, az biztos, hogy el kell hoznod onnan és keresni neki egy megfelelő gazdát. Kitartást!
2015. okt. 29. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Molyember ***** válasza:
100%
Lehet, hogy rosszul értelmeztem, de ha a lelkes állatvédők névvel és fényképpel terjesztik rólad, hogy állatkínzó vagy, akkor gond nélkül feljelentheted őket. Hülye barmok.
2015. okt. 29. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Halkan jegyezném meg, hogy a jog körük ilyen esetben pont annyi mint a mezőn pittypangnak. Semmiféle kutyát nem vihetnek el. Feljelentést tehetnek de ennyi. Ha nevesítve teszik a dolgot amit leírtál akkor igaza van az előttem szólónak, rendőrség.
2015. okt. 29. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Én nem értem. Összeszedték valahol a kutyádat, a chip alapján beazonosították anyádat, mint tulajdonost, ő lemondott róla. Hogy jöttél te a képbe, mint gazda, milyen fényképek készültek és hol?
2015. okt. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
De vidékre miert nem viheted magaddal? Mi az oka amiért nem tarthatod meg?
2015. okt. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hogy van most? Te mentél vidékre anyukádhoz, akinek van egy német juhásza? És ezért nem maradhatott ott? Biztosan van megoldás, ha tesztek valahova egy kerítést és el lesz választva a két kutyus
2015. okt. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem anyu pesten lakik es ott van vele a nemet juhasz aki ugyanugy az enyem csak most anyu vigyazz ra. chip alapjan is a roti is az enyem volt. de anyu nem engedte vissza.o mondott le rola. videkre azert kellet mert zaklatott engem eletveszelyesen majdnem az ajtot ramtorte ide nem hozhattam a kutyat.semmi kep nem volt a kutyan latszik is jo allapotban van imadja az embereket na aki utve verve van pont hogy fel.
2015. okt. 29. 08:44
 8/12 anonim ***** válasza:

Kicsit zavarosan írsz.

Ha chip alapján tiéd a kutya, akkor anyukád nem mondhatott le róla a nevedben, csak te magad.

Miért nem viheted oda, ahol most élsz? Ez lenne a legjobb megoldás. Ha nem tudod megoldani, akkor mondj le róla lélekben is, majd az állatvédők keresnek neki jó gazdit, ahol boldog lesz, jó dolga lesz.

2015. okt. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
mert mamam testvere nem turi el az allatokat. de lemondhatott rola papir is van. erdekes. tudom hogy le kell mondanom rola de olyan nehez lelekben: ( hogy ezt gondoljak rolam. pedig nem soha nem bantottam volna
2015. okt. 29. 12:40
 10/12 A kérdező kommentje:
azt kivantam asanak jo sorsa legyen legyen boldog elbucsuztam a kep alatt tole,de kitiltottak az oldalrol igy semmit nem tudok rola. de rossz. anyam visszafogadhatta volna mig nem lesz gazdia es latthatam volna legalabb
2015. okt. 29. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!