Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ti nem érzitek már túlzásnak...

Ti nem érzitek már túlzásnak a mai állatvédelmet?

Figyelt kérdés
Érdekes, hogy nincs akkora közfelháborodás azzal kapcsolatban, hogy felmentették az iszaptragédia felelőseit ( 10 ember halt meg és ki tudja hány ember élete ment tönkre) mint azzal kapcsolatban ha egy kutyát, macskát kínoznak meg. Mondja nekem valaki, hogy manapság nem fontosabb egy kutya élete mint egy emberé..
2016. febr. 1. 00:42
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
Mert jó persze, miért kell bántani szegényeket, de most már erősen átestünk a ló másik oldalára..
2016. febr. 1. 00:43
 2/41 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem, de van abbam is valami amit te mondasz.
2016. febr. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
89%
Miért baj az hogy fontos az állatok élete? Ők is élőlények ugyanúgy. Az emberek élete is fontos ugyanúgy. Azért még mindig kevés állatkínzót büntetnek megfelelően, sajnos. Pedig aki ilyenre képes, az emberekkel is megteszi ugyanezt bármikor mert valami nincs rendben vele.
2016. febr. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
30%
De. Az emberélet védelméhez képest néha túlzásba esnek.
2016. febr. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
hát figyelj, ha te egyenértékűnek érzed magad az állatokkal akkor költözz melléjük..
2016. febr. 1. 00:50
 6/41 anonim ***** válasza:
85%

Kedves barátom!


Az együttérzéshez bizonyos lelki, szellemi szint szükségeltetik, mivel ez nem megy az orbitális baromságodból ítélve, megpróbálom másként. Eleve nem értem, ez itt valami putris magyar szokás, hogy személyes sérelem miatt kötözködünk és irígykedünk...nem értem, mi köze az iszapkatasztrófának ehhez.


Na figyelj, az állatok teljesen kivannak szolgáktatva a primitív emberiségnek, nem tudják magukat megvédni, nem tudnak szólni, hogy például segítség, napi ötvenszer agyonver valami hulladék, akit én a gazdámnak, gondozómnak tartottam és nem értem miért bánt, vagy tart egy kicsi helyen, ahol a vizeletemben és a székletemben kell élnem egyedül. Kötelessége minden valamirevaló embernek felszólalnia azokért, akik nem tudják ezt megtenni magukért!(Jane Goodall) Tudod itt napi szinten vernek agyon, akasztanak fel kedvtelésből, raknak ki összekötött zsákokban kutyákat, macskákat egyaránt. Olyan esettel is találkoztam, mikor összekötözték a végtagjait a kutyának, a száját lekötözték valamivel és nyáron az erdőben hagyták. Vagy most, agyonvertek és megszurkáltak egy tancskót, kínhalált halt, és még sorolhatnám a végetnemérő borzalmakat, amiket azért követnek bátran el a frusztrált mocsadék senkiháziak, mert tudod mi jár ezért? : Enyje-benyje. Nincs börtön, akkor kínzol halálra egy állatot, amikor csak akarsz. Olyan törvénynek nevezett maszlag van érvényben, hogy a megkínzott állat hullájának kell gyakorlatilag feljelentést tennie az ügyben, más nem teheti meg..

Mi van túlzásban szivecském?

Tudod, hogy mi van a nagy Amerikában, Angliában, amit itt úgy majmol mindenki? 10 év börtön, állatrendőrség. Ott az ilyen féregnek kuss a nevük. Egyszerűen undorító és szànalmas, hogy ezt képes vagy fájlalni...

A másik fele pedig az, hogy minden ilyen degenerált, akinek ez élvezetet jelent, emberre is veszélyes.


Ez a kérdés olyan volt,mintha én azt mondanám, hogy fájlalom a hajléktalanok segítését, mikor nekem senki nem fizeti a TB-met és nem vesz egy tekercs wcpapírt.

Hát Isten szemében ugyan olyan porszemnyi senki vagy, mint a te szemedben egy hangya a porban...ilyen alapon mondj ki ikyet. A kutya élete többet ér egy parazitánál, de egy normális ember nem tesz élet és élet között különbséget.


Gondolkodjunk már el egy kicsikét, jó?! :)

2016. febr. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
85%

A körülmények számítanak. Nem ugyanaz, hogy valaki közvetetten, felelotlensegbol okoz egy balesetet, mint amikor valaki szándékosan, élvezetből megkinoz es megöl egy kutyát. Ha valaki különös kegyetlenséggel vegezne egy emberrel es azt felvenne videóra (mint a mostani kutyás esetet) akkor az sokkalta nagyobb felháborodást keltene.


UI: Mi is állatok vagyunk csak intelligensebbek, mint a tobbi faj.

2016. febr. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
77%
szerintem az állatvédelmet nem lehet túlzásba vinni:) :/
2016. febr. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
82%

[link]

Nem érzem túlzásnak.

2016. febr. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
39%
Milyen állatvédelemről beszélünk, amíg vannak vágóhidak?
2016. febr. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!