Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » A szomszédom körbevette magát...

A szomszédom körbevette magát olyan kerítéssel aminek a tetején kiálló szögek vannak?

Figyelt kérdés
A szomszédom körbevette magát olyan kerítéssel aminek a tetején kiálló szögek vannak!?. A macskákat akarja távoltartani.1 év alatt 3 cicám "tűnt el". Bizonyítani semmit nem tudok, esetleg a kerítést tudom lefotózni. Tehetek valamit ellene vagy ez még nem meríti ki az állatkínzás fogalmát?
2016. júl. 11. 08:57
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
74%
Jól van, akkor fogdosd össze halomra a macskákat, hogy a szomszédod megölhesse őket, az aztán tényleg nem állatkínzás. :)
2016. júl. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Ha ez így van akkor én vagyok az állatkínzó?? Nem a szomszéd?? Igazad is van, ezentúl otthagyok minden állatot az utcán étlen-szomjan. Biztos jobb lesz nekik hogy még esélyt sem kapnak!

Azt meg hogy "halomra fogdosom" őket, te sem gondolhattad komolyan....

2016. júl. 17. 14:57
 23/29 anonim ***** válasza:
57%

Milliószámra vannak állatok étlen-szomjan az utcán a világban. Ha te állatmentősdit akarsz játszani akkor menj olyan helyre dolgozni, de a háziállat tartás és annak felelőssége nem abban merül ki hogy minden kóbor macskát összeszedünk a kerületben, a szomszéd meg agyfaszt kap tőle.

Tart egy vagy két macskát felelősséggel, de nem kell az utcáról mindet összeszedni, el kell mellette sétálni és kész. Ez nem bunkóság, ez az élet.


Szomszéddal is úgy érdemes szarakodni, hogy a végén még ő jelent fel téged és akkor aztán megy az önkormányzat, jegyző, ántsz megvizsgálni a macskákat.

2016. júl. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Jézusom, te mit gondolsz rólam???

Világosan leírtam egy kommentben:

Volt 3 cicám. Egyik eltűnt kb fél éve. A másik előtte 3-4 hónappal. Mind ivartalanítva volt. Múlt heten befogadtam az utcáról egy kiscicát, 2 napja nincs meg.

3 macskaból maradt 1 (sajnos)

Erre az 1-re be mertem vállalni még egyet!!!

Értelmezd!!

Utána olvasd el az utolsó hozzászólásodat.......

2016. júl. 18. 13:23
 25/29 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező! Az a baj, hogy te ostoba vagy! Fel sem fogod amiről magyaráznak neked. Az nem állatszeretet ès főleg NEM állatmentès,hogy mindent hazaviszel amit találsz aztán megöleted őket. Ennyi erővel az utcán nagyobb esèlye van a túlélésre. Ezt kellene felfogni a primkó agyaddal és nem azoknak beszólni akik felelőssègteljesen mentenek ès visznek haza állatot.
2016. júl. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Egyetlenegy (!!!!!!) macskát vittem haza az utcáról!!!!!
2016. júl. 26. 18:29
 27/29 A kérdező kommentje:
(Hol szóltam be bárkinek is?)
2016. júl. 26. 20:04
 28/29 anonim válasza:
Mérgezd meg a g*cibe... Az embereket kell ölni nem az állatokat!!!
2016. aug. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

"A szomszédom körbevette magát olyan kerítéssel aminek a tetején kiálló szögek vannak?"


Most ezt tőlük kérdezed?

Mi honnan tudjuk hogy körbe vette-e magát! Nem tudjuk ki a szomszédos így erre nem is tudunk válaszolni.

A másik dolog, eltűnt három kismacskád. Ha csak ennyi a gond akkor adok szívesen vagy 4-et. A környék összes kóbormacskája hozzánk jár. Ezért kár volt kérdést ki írni

2021. máj. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!