Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Felelős vagyok azért ha a...

Felelős vagyok azért ha a szomszéd macskája átjön az én kertembe és a kutyám megöli?

Figyelt kérdés

Van egy kb két méter magas lemez kerítés, amin a kutya nem tud átmenni. És a macska sem alatta. Viszont a macska könnyen fölmászott a tetejére és átugrott.

Most azt mondja ha nem fizetem ki a 100 000 forintos Bengáli macskáját akkor följelent a rendőrségen.


A kutya meg volt kötve. (4 éves bullmastiff)


2016. aug. 1. 21:14
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Na akkor... 9-es és 10-es, meg a többi "kibacottokos" válaszoló! Èvek óta bull típusú kutyákkal foglalkozom, egyik kutya sem kattan be ok nêlkül. A bullmastiff az olyan mint egy borjú ha nincs fèlrenevelve, az egyik legbambább és legbèkésebb kutya. Egy labdador sokkal előbb kattanna be. Csak tudnám minek jönnek ide olyanok okoskodni, akiknek fingjuk nincs a kutyákról...


Kérdező! Nem lesz bajod. Aki gerinces állatot kóborolni hagy, az vètsèget követ el. Magyarul a macska nem mehetett volna ki a kertből, a gazdának kell a szökésbiztos kerítésről gondoskodnia.


Nem mellesleg mi a fenènek van megkötve az a nyomorult állat?

2016. aug. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Nem volt semmi gond belőle, megbeszéltük.


Tudom hogy nem lehet kikötni sokáig. Télen egyáltalán nincs megkötve. Nyáron viszont nagyon fél ha dörög az ég. Ilyenkor ki kell kötni amíg véget nem ér az eső. (Nincs kikopva alatta a fű)


Most hogy mondod tényleg olyan mint tehén. :). Csak néha ugat, lomha, lusta...

2016. aug. 27. 08:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!