Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Szeretnék támogatni valamilyen...

Szeretnék támogatni valamilyen állatvédő szervezetet, melyik a legmegbízhatóbb?

Figyelt kérdés
Hirtelen felindulásból akartam támogatni a WWF-et, de gondolom a nemzetközi helyett a magyarországi képviseletét kellene. Aztán elbizonytalanodtam, honnan tudom, hogy mire használják a támogatásokat? Nyilván nem fognak belőle helikopterezni, de értelmes dolgokra költik? Vagy csak az embereik fizetésére, akik papírhalmokat tologatnak? Köszi

2016. okt. 19. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet tudni. Volt, hogy alapos utánajárás után támogattam egyet, majd csalódtam.

Válaszd a paraszimpatikusabbat.

Az én jelöltjeim:

Deményista Mentor Klub (Facebook csoport)

Mancsrancs

Elek-Ágh


Szerintem önkéntes munkával az állatoknak többet segítesz, ha megteheted (akár csak simogatás, sétáltatás)

2016. okt. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Noé Állatotthon Alapítvány, REX ALAPÍTVÁNY

Vannak kisebb szervezetek is, akik szerintem érdemesek és még jobban rászorulnak a támogatásra, pl.: Tetovált Állatmentők Állatvédelmi Egyesület,

Àgica Sèrült Állatmenedéke Alapítvány stb...

2016. okt. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne pénzel tàmogasd hanem az àllatoknak tàplàlékkal.
2016. okt. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Elballagsz a legközelebbi kutyamenhelyre egy zsák táppal. Annak örülnek a legjobban. Nincs felesleges adminisztráció, stb.
2016. okt. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szentendrei Árvácska.Érdemes elmenni körülnézni is hozzájuk.
2016. okt. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi, elsősorban nem menhelyekre gondoltam, hanem a vadállatok védelmére.
2016. nov. 14. 11:59
 7/9 anonim válasza:
29%

Rex Alapítvány? Nekik 5 forintot sem adnék.Évi 94 millió folyik be nekik csak az adó 1%-ból. Alig van ott kutya.

A Noé sokkal kevesebbet kap, és ott van 1000 állat.

2016. nov. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 zlaci1 válasza:
Levegő munkacsoport. Megbízhatóak, sokat dolgoznak, jól kommunikálnak. Egy olyan országban ahol a levegő minősége a világon legszennyezettebbek közé tartozik a civil szervezetek közül ők tesznek legtöbbet a levegőnk védelméért.
2017. febr. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
2023. jan. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!