Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Állítkínzás vádjával feljelent...

Állítkínzás vádjával feljelentenek?

Figyelt kérdés

Van már elég régóta egy légpuskám. Használtam is, de mivel a szomszéd szólt, hogy ne csináljam ezért abba is hagytam már 3 hónapja (mához: 2017.05.22.).

Egy másik szomszédunknak van 2 macskája. Ők azzal gyanúsítanak, hogy MA én lőttem nyakon a macskájukat. Mondtam mindent, hogy én már rég befejeztem a lövöldözést, de csak rázták a fejüket. Közöltem velük, hogy szeretném látni az állat nyakát. Lám, csak lám, kicsit sem sörét fúródást láttam, hanem valami pici karcolást, amit a macska kikapart. Azt mondták, hogy majd az állatorvos kideríti az igazságot, és ha valami golyó általi sebet vél észrevenni, állatkínzás vádjával fog minket feljelenteni a rendőrségen. Na most ez 17 évesen ez elég rendesen meglepett. Elmagyaráztam nekik, hogy én élő állatot soha az életben nem lennék képes lelőni, még egy árva madarat sem, nemhogy egy macskát, teljesen ok nélkül.


Most szerintetek így mit kéne tennem? Vagy.. áhh, nem is tudom igazából mit kellene csinálnom. Ez baromira rosszul esett, hogy ilyesmivel megvádolnak.

(Ezt most képzeld el, hogy téged gyanusítanak ember ölésért, mondják hogy ugyan olyan késsel ölték meg azt a személyt, mi neked van.) (((Jó ez elég durva példa volt))).

A lényeg az, hogy nemtudom, az ilyen meddig fajulhat el. Nemtudom mit csináljak az érdekében, hogy be tudjam bizonyítani, tényleg van nekem légpuskám, de nem lőttem meg semmilyen állatot. Valami tanács? D:



2017. máj. 22. 16:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
...nagyon szívesen!! Írták feljebb is hogy hamis váddal....ezt is mondhatod nekik.:(
2017. máj. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
a hamis vád ebben az esetben nem áll meg a szomszédok elken, akkor sem, ha ténykwg ártatlan vagy. Mert fsgyvered van, ők erről tudtak, lődöztél is vele, így jogosnak tekinthető a fe,tételezésök, akkor is, ha tisztézni tudod magad.
2017. máj. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nézd, tizenketteske, nekem is van késem, meg neked is. És ha késsel megölnek valakit és kettőnkre gyanakodnak, és meggyanusítanak vele, akkor az hamis vád. Ha van késünk, akkor is hamis vád! Mert nem mi tettük!
2017. jún. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!