Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mit tehetek ha a szomszéd meg...

Mit tehetek ha a szomszéd meg mérgezte a kutyám?

Figyelt kérdés

2017. nov. 9. 18:06
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vállaszokat! Néhány kamera fel szerelésével talán meg oldható a probléma.
2017. nov. 9. 19:14
 12/18 anonim ***** válasza:
Utálja a kutyákat a szomszéd vagy miért csinálta? Mi baja volt a kutyával? Szólt esetleg ellene valamit?
2017. nov. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Mikor kisgyerek voltam egy volt szomszéd vasvillával szurkálta meg a kiskutyámat.

Szegény nem élte túl.

Aztán odamentem a sóderhez ami az udvaron volt.


Ezzel azt akarom mondani,találd fel magad!

2017. nov. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A k*** anyját a szomszédodnak. Nekem is van egy ilyen szomszédom...elfogom kapni, ha meglátom. Még az a szerencse, hogy a kutyám nem ette meg.Időbe észre vettük. 100%, hogy mérgezett volt.
2017. nov. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
jelentsd fel
2017. nov. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 pretdr5 válasza:
Szarj a teraszra!
2017. nov. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Victor C. válasza:
57%

Sajnos ez az orszag tele van szociopataval - de valami megdobbento mennyisegben...


A kutyatulajdonos IS AZ, hogyha nem kepes a szomszed helyebe/cipojebe rakni magat es megerteni, hogy a kutyaja olyasmit muvel, ami a szomszed szamara kellemetlen, zavaro vagy turhetetlen.


Tulajdonkepp nem tudtok egymassal harmoniaban (es megertesben) elni, a (magyar) tarsadalom viselkedeseben hianyoznak ezek parameterek, amik a sok evszazados polgarosodasi folyamatban alakulnak ki, es kialakultak tolunk nyugatra.


Ne erts felre, ahhooz is egy komoly pszichologiai aberraltsag kell aki egy kutyat, vagy macskat megol. Azok is betegek, szociopatak.


Amig a fejetekben(!) nem rakjatok helyre a dolgokat megtanultok empatiat, megertest, becsuletesseget, segitokeszseget addig ez IGY fog menni (sot ROSSZABB lesz) es a bosszuallas, szemet-szemert barbarizmus fogja a magyar tarsadalmat dominalni.

2017. nov. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Az egyik szomszédom (nő) nem normális. A kutyáim ugatták a kerítésen keresztül, én pedig nem egyszer rajtakaptam, hogy kövekkel dobálta őket. Ezek után nem csodáltam, hogy csak arra a szomszédra őrjöngtek. Egyszer, mikor ráordítpttam, hogy többet ilyet ne merjen tenni, az volt a válasza, hogy a kutyáimat tüntessem el vagy nem fognak sokáig élni. Ugye jogi út ilyenkor nincs.

Az egyik kutyás jóbarátomat (magas, kigyúrt börtönőr srác) kértem meg, hogy segítsen. Elhozta két kollégáját, este, sötétben becsöngettek hozzá és halkan mondtak neki pár szót. Én is ott voltam mögöttük. Azóta a nő nem dobál át köveket, egy szava sincs hozzánk, messziről kerül minket. A kutyák is lassan leszoktak arról, hogy őrjöngjenek rá. Sajnos sokaknál más megoldás nincs.

2017. nov. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!