Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Szerintetek nem számítanak...

Szerintetek nem számítanak állatkínzásnak a "Celeb vagyok, ments ki innen! " bátorságpróbái?

Figyelt kérdés
2017. dec. 8. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Én nem nézek ilyen fogyatékos műsorokat. Te is inkább doku filmet nézz
2017. dec. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Végülis az.
2017. dec. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
A kereskedés velük az is kínzás , utaztatásuk és a tartásuk is az . A hústermelő iparágak is elfogadott formában gyilkolják őket és a vegyipar stb meg a háztartások mérgezik elpusztítják a vizüket élőhelyeiket .
2017. dec. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
szerintem igen, mert hiába vannak benyugtatózva, szerencsétlenek biztos jobban félnek a celebektől, mint ők tőlük.
2017. dec. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Nem nézem a műsort, de feltételezem hogy rovarok, halak, kétéltűek vannak benne. Ezeket a társadalom nem tekinti érző lényeknek és pont leszarják, mi lesz velük.

Ha egy kutyán lovagolnak vagy macskát dobnak a vízbe, mindenki megőrül. Ha forró vízbe dobnak egy rákot, horoggal szaggatják a hal száját, vagy lapáttal csapnak agyon egy kígyót, szemük se rebben.

Szóval állat és állat között is van különbség, még nem hallottam arról, hogy a focidrukkerek kimentek volna egy házhoz, ahol egy takarítatlan halálakváriumban pusztulnak az éheztetett halak. Ez van.

2017. dec. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Petrovics Milán válasza:
Igen.
2017. dec. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az egész műsor kínzás.
2017. dec. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amúgy a magyar nép az ilyen műsorok előtt rohad, addig nem számít annak.
2017. dec. 31. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!