Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Kinek mi a véleménye Wegeráról...

Kinek mi a véleménye Wegeráról? Egyáltalán mi az igazi neve és miből él?

Figyelt kérdés

2017. dec. 15. 23:16
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

Ezt nem is láttam!

Már régóta nem is követem őt.

De ez tényleg elég durva egy úgymond állatvédőtől.

2019. máj. 3. 11:12
 22/33 anonim ***** válasza:
24%

Kinek mi a vèleménye arról,hogy valaki mindig felhozza témának itt a gyakorin ezt a Wegerát?


Valaki magyaràzza már el nekem,hogy az ilyen kérdésnek mi értelme van??


Mi a cél kérdező? Istenítsük,vagy szidjuk? Sajnos "nem jött át" , hogy mit szeretnél elérni.


Vagy csak porondon tartod a témàt? És ezzel mi a célod?

2019. máj. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

Ellentmondások, kétségeim merültek fel róla, a hitelesséről.

Ezért született meg a kérdés.

2019. máj. 4. 00:00
 24/33 anonim válasza:
40%
A legjobb, legnagyobb szívű ember, állatvédő!!!😘 A jósnő meg ........ meg.😝
2019. júl. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 Tünde65 válasza:
45%
Ne akard, hogy véleményt írjak róla és arról se, miből él. Mert akkor 1 hónapos tiltást kapnék a facén.
2019. aug. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim válasza:
82%

Egyszer voltam ott gondoltam megyek segiteni egy kicsit. En mar reggel 8kor elindultam oda is ertem mire benyogik h Vegera fodrasznal van es hogy majd egy ora mulva er oda......aha abbol lett este 7-8!!!

Es akkor sem az volt az elso dolga hogy megy megnezi, hogy minden okes-e a kutyakkal hnem az, hogy inditson egy liveot amiben megmutatja hogy o marpedig ott volt egesz nap es csinalta a dolgat. Amikor vegzett liveal egybol hangnemet valtott es kisse lekezeloen beszelt (szerintem). A kutyakat utana le se sz*rta. Etetesnel a kisujjat se mozditotta hanem telefonalt vagy maszkalt mintha csinalna valamit.


Szoval nekem az elso talalkozasra elegge ellenszenves volt. Nem tudom miert isteniti mindenki. :)

2019. okt. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim válasza:
38%
Az elmúlt 2 napban, hány kutyát is mentett?Huhogók, lehetne utánozni!!!
2019. nov. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
81%

Az elmúlt 2 évben a többi állatmentő hány kutyát is mentett? Ne azt vedd alapul, hogy serénykedik mikor leapadt a kassza...

Attól, hogy a többiek nem verik folyton nagydobra az ÖSSZES mentésüket, még bőven akad.... Amolyan sima, tudod, kutya az út szélén... Nem tragikus, nem lehet vele másokat pocskondiázni, nem lehet vele különösebb indulatok meg érzelmeket generálni, de akkor is plusz egy kutya. Ilyet ez a ripacs mentett-e már valaha, vagy mindig csak arra csap le amivel lehet hírt verni?

2019. nov. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:
43%
Kedves utolsó!Igen, mentett nem csak balesetes kutyákat, akikkel szerintetek pènzt csal ki az emberektől.(Egyèbkènt nem is èrtem, hogy mi a lókolbász köze van azoknak az embereknek hozzá, akik nem is támogatják az alapítvány kutyáit!)Nèzz jobban utána!Csak gyűlölködtök ès elakarjátok taposni!Ès akkor mi lenne?Na mi?A lebènult kutyák sorozatos altatása, az!
2019. dec. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 Barbara1 válasza:
18%
15/29 ezzel a rosszindulatú kommenteddel te vagy a lúzer leginkább
2020. febr. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!