Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mit csináljak ezzel az idegen...

Mit csináljak ezzel az idegen kiscicával?

Figyelt kérdés

Helló.

A kapunknál van egy kis kamra szerűség(ahol régen vízcsap volt), reggeltől pedig ott fekszik egy kiscica nyakörvvel. Nem tudom hogy bemászott, vagy a gazdája hagyta itt. Reggeltől nem jött ki onnan, össze van kuporodva, de a szemét kinyitja. Apukám ma már kivette onnan egyszer, de visszabújt. Mit tudnék szegénnyel csinálni? Nem mozdul bármi történjen. Félek, hogy komoly baja lehet.

Eleinte azt hittem, hogy bántották, mert piros a nyakörve körül, de azért, mert megfestette a nyakát.



2018. szept. 9. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Állatmenhely? Nem jutott hirtelen eszembe más, de ott törődnek vele,ha csak nem akarod "megtartani", etetni,meg törődni vele,bár ha nem a tiéd, lehet a gazdája is hiányolja,de sztem ha a környéken, Facebookon kiposztolod,hogy itt egy macska,csinálsz rola egy képet, az segíthet megtalálni a gazdáját.
2018. szept. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehetséges, de én folyamatosan arra gondolok, hogy nem magától mászott oda, hanem itthagyták, mivel látszik rajta, hogy fél/beteg. Megpróbálom kiszedni, adok neki valamit enni inni.
2018. szept. 9. 19:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Vidd be a lakásba, hagyd pihenni adj neki vizet, szükség szerint ételt, szeretet. Holnap vidd állatorvoshoz, az éjszaka alatt nézz rá minimum 3x. Ha maradhat nálatok akkor nyert ügy, ha nem akkor facebook-os csoportokban számtalan jelentkező lesz rá.🙂 Azoknak akik ott hagyták ne próbáld visszajuttatni, nem hinném hogy megérdemelnék. Röviden ennyi. Sok sikert!:)
2018. szept. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na, végül kiszedtük, megetettük és felhívtuk a gazdáját. Volt telefonszám a nyakörvén, tehát nem ők hagyták itt. Másfél hete keresték már, cicának sem volt nagy baja, csak félt és el volt tévedve :)
2018. szept. 9. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!