Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha heti 1500-2000 kalória...

Ha heti 1500-2000 kalória között fogyasztok, akkor várható drasztikus fogyás?

Figyelt kérdés
2018. szept. 9. 15:10
 1/4 anonim válasza:
Igen, de egyeb mellékhatások is :) nem is akarom leírni de ha erdekel keress ra mi tortenik :D a napi 1000 kalória a minimum!! de ez attol fugg honnan indulsz hany cm es kg vagy... De ezt a heti dolgot ne csinald.... Lehet egy ideig bírod p, lefogysz, bezabalsz es fel nap alatt visszamegy :D de a rosszabb amikor nem tudsz leállni es jonnek az egyeb bajok....
2018. szept. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az tuti, de csak addig, amíg kórházba nem kerülsz. És az elég hamar be fog következni ilyen koplalás mellett.
2018. szept. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez inkább napi keretnek jó fogyáshoz, mozgás mellé...

Igen, természetesen kemény koplalással fogy az ember, de hadd ne kezdjem el listázni a problémákat ezzel, van bőven.

Ha van egy működő szervezeted, ne tedd már tönkre ilyen hülyeségekkel, nincs rá szükség, simán s jól fogyhatsz jobb módszerrel is, drasztikusan gyors fogyást pedig ne akarj, mert az mindenképpen egészségtelen és megterhelő.

2018. szept. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A kérdés kiírása óta ennyit fogyasztok, néha kicsit többet, de eddig csak 11 kilót fogytam.

Igazából semmi negatív hatása nem volt eddig, nem lettem rosszul meg semmi...

De azért nem bíztatok erre senkit.


Amúgy nem vagyok anoreksziás meg semmi, művészi indíttatásból fogyok, meg már rendszeresen járok orvoshoz is közben.

2018. okt. 8. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!