Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Elhozzam egy kereskedesbol a...

Elhozzam egy kereskedesbol a ketto horcsogot? Holnap mennek, egyet biztos hozok de ha lehet a masikat sem hagyom ott.

Figyelt kérdés
Ez olyan kereskedés hogy ketten vannak egy nagy ketrecben, 100-as ketrec biztos van, és kistermetuek. Utanuk kérdeztem és elvileg egy család hazavitt egy horcsogot úgy hogy fiú, aztán másnap leellett 3 picit. (Nem abból a kereskedesbol hozták, csak oda nem fogadták vissza a kicsiket.) Egyiket elajandekoztak, és ahová leadták bolt ott nincsen semmilyen más állat, eleve az kutya kajas bolt. Ketten vannak, nemuket nem tudni, elvileg jól megvannak, szaladgáltak, összebújva aludtak. Elhozzam mindkettőt? Meg lennének ketten egy ketrecben? (lenne kulon hely ha ossze verekednenek)
2018. dec. 13. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Nekünk volt 2 törpehörcsögünk ők is testvérek voltak és jól megvoltak egymással. De az azért jó ha van hely különtenni őket ha esetleg összeverekednek. Ha van hova átrakni az egyiket szerintem nyugodtan elhozhatod őket. DE ez csak az én véleményem hallgass meg még pár embert.
2018. dec. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A hörcsög territoriális állat, a szaporodási időszakon kívül nem tűr el fajtársat maga mellett. Valószínűleg még olyan fiatalok, hogy nem ivarérettek, azért viselik el még egymás társaságát.

Ráadásul a hátterüket ismerve jó eséllyel beltenyészetből származnak, nincsenek kézhez szoktatva.

Én onnan egyet sem hoznék el.

2018. dec. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kisemlosok__9646772-..


Már megkaptad a válaszokat! De úgyse nyugszol addig amíg el nem hozod! Hozd, támogasd a mocskos szaporítókat!

Aztán majd leshetsz amikor ilyen-olyan betegségeik lesznek a beltenyészet miatt!

2018. dec. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig jó lenne tudni a nemüket, mert a fiú-lány párosból kölykök lesznek, méghozzá sok. Ezenkívül nézz utána milyen típusú hörcsögök, mert nem mindegyiket lehet párban vagy csoportosan tartani, van köztük magányos faj is.
2018. dec. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem én írtam azt a kérdést amit belinkeltel.


Utolsó kérdező: annyi biztos hogy nem fiú-lany paros, vagy lány lány Vagy fiú fiú

2018. dec. 13. 18:20
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Hozd el mindkettőt,ki tudja milyen sorsuk lenne ha ottmaradna egy.Aztán majd figyeled őket,és ha nem jönnek ki jól,külön rakod őket.
2018. dec. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha arra sem képes sem az eladó, sem te, hogy megállapítsátok a nemüket, akkor honnan tudod, hogy "biztos nem" fiú-lány páros???

NE támogass ilyen állatkínzást!

Tenyésztőtől, 1 hörit vegyél!

2018. dec. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha többet akarsz, akkor vegyél tengerimalacot
2018. dec. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!