Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Állatvédők, vegánok miért...

Állatvédők, vegánok miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés
Volt egy tehenünk amit betegség miatt le kellett vágni, met eltört a medencéje ellés közben. A vágás előt egy nappal meghirdettük hogy durván 100 kiló húst el szeretnénk adni. Elküldtük véletlen az eggyik vegán ismerősünk nek, hogy lehet rá jelentkezni, erre ránk hívott néhány aktivistát, akik a kapunk előtt tüntettek hogy ne vágjuk le. Szerintetek normális ez?

2019. febr. 14. 22:02
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
10%
Azért nem csalódsz a kutyában, mert nincs lelke. Nem érez empátiát az állatok iránt, max amihez kötödik, nem veszik össze veled, nincs rossz véleménye senkiről, csak az alapján ítél meg, hogy adsz neki kaját, meg simogatod. 100% ig ösztönösen viselkedik. Azért tud együtt élni az emberrel, mert inteligens, és tanulékony. De nincs lelke
2019. márc. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim válasza:
91%
31-es, úgy látszik, hogy neked sincs lelked...
2019. márc. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
0%
miért?
2019. márc. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Nem ertem a kérdésében az àltalànosìtàst. Nem minden allatvédő és nem minden vegàn ilyen.

Én sem eszek húst és morbid dolognak tartom, hogy levàgjàtok és megeszitek, de biztos nem mentem volna oda tüntetni. Azoknak is ha több eszük van inkább elmennek egy vàgòhìdra, ahol tényleg egészséges állatokat vágnak le tömegével. Nálatok 1db beteg állat volt, totál más kategória. Bár én a tüntetéssel sem értek egyet, csak hülyének nézik őket és még többen elhatàrolòdnak tőlük.

2019. máj. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%

Tudom már igazán későn írok de muszáj a saját véleményem. Én egy vérbeli húsevő vagyok. Amióta ember az ember húst eszik (meg az állatok is). Az életben maradásunk érdekében húst és állati eredetű élelmiszereket kell ennünk (rengeteg benne a fehérje és a vitamin) ennek ellenére én NEM VETEM MEG A VEGÁNOKAT!!! Amígy nem agresszív módon próbálják rám erőszakolni az életmódjukat nincs velük bajom, elfogadom a véleményeiket, én se erőltetem rá a vegán barátaimra a hús fogyasztását. De kedves 6os azt be kell látnod hogy amit írtál nem igazán életszerű. Egy tehenet (normál esetben) tejért és húsért tartanak. Valószínűleg ígyis-úgyis a vacsora asztalra jutott volna és nem a központi temetőben egy drága márvány sírral fölötte szomorúan belevésve hogy "itt rohad el 300 kiló hús" miközben Afrikában éheznek a gyerekek...


Egyébként ha nagyon össze akarnék zsavarni egy vegánt csak annyit mondanék hogy a meghalt állati szervezeteket lebontják a lebontó baktériumok ami a földben ásványi anyagként (akár trágyaként) bekerülnek a növényekbe így ha úgy nézzük konkrétan a növényekért is meghaltak állatok.


Külön hozzád szólva 6os rengeteg mindenben mondasz ellentétet saját magaddal pl: igen azt állítjuk hogy minket betámadnak minket a vegánok (órjási tisztelet a kivételnek) erre meg te itt pont ezt csinálod itt. Minden apró részletbe belekötsz miközben azt amit lényegesen mondani akarunk teljesen semmibe veszed. Ezt légyszi NE VEDD TÁMADÁSNAK! Én csak a véleményemet mondtam el ahogy te is elmondhattad/mondhatod (akár rólam) a véleményed. Viselkedjünk civilizált emberek módján. Megértjük és tiszteletben tartjuk hogy ti máshogy étkeztek ha ti is tiszteletben tartjálok a mi szokásainkat. Ahogy te is tetted úgy énis párhuzamot húzok hogy például nem állíthatsz be egy népcsoporthoz ami 1000 éve áldozati bárányokat mutat be jobb termés érdekében azzal hogy mostantól soha többé nem áldozhatnak föl állatokat.


28as hoz is szeretnék hozzá szólni. Míg ilyen embertelen commenteket irogatsz addig neked nem kéne szavazati jogot kapnod meg azoknak akik nem tudnak gondolkozni ezért a fejükbe tömött hamis állítások mellet észtelenül kiálnak és agresszívan azt gondolják hogy aki nem úgy "gondolkodik" mint ők az maga a sátán.

2019. nov. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!