Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Egyéb kérdések

A kérdés

A tengerimalacom felborzolja a szőrét, ez mit jelent?

Mindig amikor répát adok neki ezt csinálja. Ha valaki tudja, kérem válaszoljon, értelmes válaszokat kérek.

Keress kérdéseket hasonló témában: tengerimalac

aug. 5. 12:07  Privát üzenet  

A válasz

A milyeink is ezt csinálják ha kaját kapnak. Örömében teszi.

(vagy féleleből is csinálják de itt inkább az izgalom)

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont aug. 5. 13:10 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ.

# 2/2Időpont aug. 8. 14:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Vemhes a tengerimalacom, de nem tudom hogy mikor kell megszulnie?
Ha nem akar hozzám szokni a tengerimalacom akkor mit csináljak?
Van egy lassan 3 éves lány tengerimalacom. (December 22-én lesz 3 éves) És szeretnék mellé venni még egy kicsi tengerimalacot. Milyet érdemes mellé venni? Lányon gondolkoztam,...
A tengerimalacom gubbaszt nem eszik nem iszik és nem vinnyog, egy hatalmas szőrcsomót szedtem le a hátáról ja és könnyezik a szeme. Mi baja lehet? Fogalmam nincs mért teszi ezt?!...
Hogy vegyem rá anyumat, hogy lehessen egy tengerimalacom? 16l
Ivartalanitott fiu, es lany tengerimalacom veszekednek allandoan. Mit tehetnek? Ha egy raccsal elvalasztom a ketrecet az megfelelo lenne?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!