Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek sok ennyi állat...

Szerintetek sok ennyi állat egy panelba?

Figyelt kérdés
Van egy Yorkink egy csivavánk és egy macskánk, 3 szobás, erkélyes a lakásunk, szerintetek sok?

2019. aug. 15. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem.
2019. aug. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
61%
Nekem egy is sok lenne, mert nem birom a panelba az állatokat. De ha mindenkinek van helye és van mozgásterük akkor nem.
2019. aug. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12%
Panelba nem való kutya. Rossz neked is, a kutyának is, a lakóközösségnek.
2019. aug. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Ha mindegyikre van megfelelően időd, akkor nem sok.

Utolsó! Mindkét kutyafajta kifejezetten benti tartásra alkalmas!

Egyébként miért rosszabb szerinted a kutyának a gazdi közvetlen közelében?

Épp az a rossz és a szenvedés, ha ki van rakva az udvarra, és csak akkor lát, ha kimész hozzá.

Arról nem is beszélve, hogy a panelkutyákat rendszeresen sétáltatják, így ingerek érik őket, szemben a kerti kutyákkal, akik az esetek nagy részében nincsenek sétáltatva.

2019. aug. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó, pont ezek a "kutyák" valók panelba!! Ezek nem élvezik a kinti létet, sőt! Azért ölebek. Ennél nagyobb kutyát én sem tartanék bent. Sztem a két sutyerák meg a macska nem sok.
2019. aug. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

Amikor csak a kérdést olvastam, már a szemem előtt lebegett egy szoba, telepakolva mindenféle terráriummal, ketrecekkel.


Nem, ez nem sok :)

2019. aug. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2019. aug. 15. 19:35
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Rossz-e két kutyának egy panelban pihenni? Nem. A mozgás, játék, szocializáció kint folyik, egy panellakás méretű heverészős területet pedig bárki elfogadna :)
2019. aug. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Megfelelő foglalkozással, mozgatással, életkörülményekkel egyáltalán nem sok. Van akinek már 1 kisállat is sok, függetlenül attól hogy háza vagy lakása van. Nem tudom mikor ismerik már be az emberek hogy a legtöbb panelkutyával többet foglalkoznak és jobban van szocializálva mint egy udvari kutya, akit sétálni se visznek mert hogy "mozog az eleget". Aki lakásba kutyát vállal az igenis napi legalább háromszor leviszi azt a kutyát, sétálnak, óhatatlanul találkoznak más kutyákkal, szocializálódik a kutya. Egy kutya nagyon jól tud alkalmazkodni, megtanulja hogy napközben pihen, szundizik stb és akkor jön a pörgés ha a gazdi hazajön és elindulnak sétálni. Persze én se azt mondom hogy moszkvai őrkutyát kell tartani a kilencediken, a fajtát azért meg kell válogatni, de összességében a kutyusnak nem származik sok hátránya a lakásban tartásból, a cicának meg pláne :)
2019. aug. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!