Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ez normális dolog az állatorvo...

Ez normális dolog az állatorvosnál?

Figyelt kérdés

Beteg lett a macska: tüsszög sokat, váladékozni kezdett a szeme, kedvetlen lett.

Elvitte a férjem a kedvenc állatorvosunkhoz, aki egy órányi autóútra van a költözésünk óta, de ragaszkodunk hozzá. Sajnos az a kiírás fogadta a férjemet, hogy műtét miatt csak 3 óra múlva nyitnak, így kerestem neki interneten egy másikat a közelben, amiről csupa jót írtak.

Elment oda, és elég rosszul fogadták. Miért nem jelentkezett be? (Már ezt furcsállom.) Elmondta, miért. Erre felháborodtak, hogy csak azért van ott, mert “ha ló nincs, szamár is jó”.

A lényeg, hogy az egész vizsgálatért és mindenért a végén 45 ezer forintot kértek. Sírógörcsöt kaptam, amikor felhívott, a karácsonyunknak anyagilag fuccs.

A hosszú leírás lényege: nem kellene az orvosnak előre tájékoztatni, hogy mennyibe fog kerülni? Vagy általános, hogy ennyivel készülnek az emberek az állatorvoshoz?

Csak mi vagyunk ilyen csórók, hogy ez megvisel minket?

Szóval: normális dolog, hogy ennyit kernek a nélkül, hogy előre tájékoztatnának?

Szeretnék felelős állattartó lenni, de ezt hogy lehet anyagilag bírni? Más hogy bírja?


2019. dec. 13. 23:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem a kutyám fázott meg, hasonló tünetekkel. Vizsgálat, antibiotikum, és lázcsillapító szuri + itthonra is gyógyszer volt 5500ft. Ajánlott immunerősítőt is (ajánlott, nem rámtukmált), elmondta hogy ez a legjobb, 10.000ft, de van még X és Y fajta. Sőt, itt olyanok az orvosok, hogy ha nincs nálad annyi pénz, beviheted másnap. Nem parádéznak rajta. Én nem vagyok egy balhés ember, de ezt biztosan nem hagynám annyiban.
2019. dec. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Hát, én sem fogom. Holnap megnézem a papírt (megyek anyamhoz). Eleve nincs is árlista a honlapjukon. Lehet, hogy belengetem a fogyasztóvédelmet.
2019. dec. 14. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!