Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatot tartsak?

Milyen állatot tartsak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Valami olyan állatot (valószinűleg emlőst) szeretnék tartani, ami nem sok embernek van és a tartása nem túl drága. Ez fontos, mivel orvosira járok és koliban lakom, a szüleim sem túl gazdagok, úgyhogy az eltartása tényleg olcsó legyen. Viszont törődni tudni fogok vele :). És hát olyan állatot sem szeretnék ami minden második házban van (kutya, macska)... Mit ajánlotok?

2020. febr. 10. 22:09
 1/10 anonim válasza:
100%
Koliban valószínűleg semmilyet nem tudsz tartani.
2020. febr. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De lehet :) én is először azt gondoltam, de ha megegyezel a szobatársaiddal + jóban vagy a gondnokkal (nálunk így hívják) akkor sima ügy.
2020. febr. 10. 22:28
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Koliban hüllőt tudok maximum elképzelni, bár azt sem... talán törpenyúl, de a heLyedben nem erőltetném.
2020. febr. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 MikeS13 ***** válasza:
80%
Botsáska az poén és kevéssel beéri. Igaz nem emlős.
2020. febr. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Andizsuzsi ***** válasza:
68%
Sün?
2020. febr. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez mindkettő király ötlet, köszi :)) amúgy jöhet még
2020. febr. 10. 22:41
 7/10 A kérdező kommentje:
*mostmár mindhárom :D
2020. febr. 10. 22:41
 8/10 anonim ***** válasza:

Patkányt! Lehet hogy furcsán hangzik de tényleg jó választás. Legjobb ha párban tartod( 2 nőstény) és igen nagy ketrecet igényelnek. De ha egész élyszaka kint lehetnek a lakásba akkor jó a kisebb is. Nagyon intelligensek és be lehet nekik tanítani trükköket mint a kutyáknak.

Fontos hogy alaposan olvass utána a tartásának. Ide nem tudok leírni mindent.,,😆

2020. febr. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%

A legtöbb állatnak az eltartása nem drága viszont az orvos árak nagyon durván felmentek.

Nyuszit csak akkor tarts ha kitudod engedni napi 5-6 órát a ketrecből.


Igazából egyik állatnak se drága az eltartása hanem a kezdő felszerelés az ami nagyon húzós. Én 30.000 forintot költöttem kezdésnek és CSAK az alap dolgokat vettem meg neki. A nyuszi ára az 12.000 forint volt és erre jött az oltás plusz az ivartalanítás ára ami megin 30.000 forint volt.


Még egy hörcsögnek is 30.000 forint csak a megfelelő felszerelés.


Mielőtt bármilyen állatot is magadhoz veszel nézz utána rendesen. Kereskedésből semmilyen állatot ne vegyél és ne fogadj el semmilyen tanácsot. Ez nagyon fontos!


Ha meglesz a kiszemelt állatfaj tegyél fel egy új kérdést vagy akár ennél a kérdésnél tedd fel hogy hol lehet jó infókat szerezni. Sajnos sok a fals infó mert még páran levannak maradva kicsit és a régi nem éppen egészséges és jó dolgokat reklámozzák.

2020. febr. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Vízi\szárazföldi teknős!
2020. febr. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!