Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatot tartsak benn a...

Milyen állatot tartsak benn a munkahelyen?

Figyelt kérdés

Állatos termékeket forgalamzó cégnál dolgozok (irodában), és megengedett hogy tartahatunk benn állatot. Pl az eladótérben van egy tengeri akvárium, és egy kígyó is. Az egyik kolléganő messze lakik, ő hozza mindig a kutyáit magával. 2 kollégám asztalán gekkók vannak, egy másiknál pedig madárpók (ők mind másik helyiségben vannak mint én).


Megkérdzetem a főnököt, és mondta hogy én is tarthatok benn valamit ha akarok. Otthon van egy kutyám (én nem hozom be őt, mert közel lakom, 5 percnyire, és van két ékszerteknősöm is). Gondoltam szárazföldi tekire, de neki nem lenne elég hely. Sünit is szívesen tartanék, őt viszont ellenzi az a kollégám akivel egy irodában vagyok, mert hogy "büdös lenne". Ezáltal kiesik a nyuszi, tengerimalac, hörcsög is...

Viziteknőst nem szeretnék, mert az otthon is van.


Ti mit ajánlanátok?

Kb 1 m X 30 cm helyen lenne.


2018. nov. 17. 11:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Egeret, hörcsögöt, vagy bolhát. Ez utóbbival még bolhacirkuszt is lehet készíteni.. Etetni pedig a kollegák is megteszik..
2018. nov. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
Ha az emlősök kiesnek, szerintem maradnak a terráriumot és akváriumot igénylő állatok, akiket más kollégáid is tartanak. Olyat válassz, amit utána esetleges változáskor otthon magadhoz tudsz vinni. Én biztos halakat tartanék egyébként.
2018. nov. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Halakat nem szeretnék, mert az már van itt, és nem is tetszenek annyira.


Azzal nem lenne gond, hogy haza kell vinni őket.


Te milyen hüllőt ajánlanál?


Gondoltam a csigára is pl.

2018. nov. 17. 11:21
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
Én vinném magammal a kutyámat, ha elég fegyelmezett hozzá. 5 perc ide vagy oda, sokat jelent, hogy veled lehet egész nap vagy otthon kuksol egyedül 8+ órát.
2018. nov. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
26%
macska, hiúz, karakál, szervál
2018. nov. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Pedig egy hörcsög vagy sün tökéletes lenne...

Méghogy büdös lenne! Ha takarítod, akkor 10 sem lenne az.

2018. nov. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én tudom hogy nem az, de ezt magyaràzd meg egy 60 éves férfi kollégàdnak 21 èves lánykènt...
2018. nov. 17. 15:54
 8/13 anonim ***** válasza:
36%
Viszont a süninek kell 100×50 es hely minimum nyuszinak és tengerinek is. Viszont mindet napi több órára ki kell engedni. Tengeriből csak és kizárólag kettőt vagy többet. Süniről sajnos nem tudok semmit de a tengeriről és nyusziról csiniről és hörikről sokat. És egyik se büdös.
2018. nov. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%

Csiguszod legyen. :)

Csendben van, nem büdös, viszonylag igénytelen, de nagyon aranyos tud lenni. :)

2018. nov. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
26%
Magadat. Lol
2018. nov. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!