Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Állatkínzás volt amit a...

Állatkínzás volt amit a szomszédom tett/nem tett?

Figyelt kérdés

A szomszédom áthívott hogy meglepték a legyek a kutyája fülét!Hát basszus,én még ilyet nem láttam!A kutya min2 füle 10forintos méretűre ki volt rágva,véres volt!A fül ahol találkozik a fejjel, ott szintés 10forintos méretű luk és teletömve dagadt csontikkal!Mondtam,hogy esetleg kilehet tisztítani házilag, csak jobb lett volna.....

Mondtam hogy hívjon állatorvost,neki nincs rá pénze kifizetem, de semmit nem mondott!Aztán fél óra múlva szólt anyám,hoyg a kutya már nincs meg!Szerintem agyonütötte,mert mondogatta,hogy vadásszal agyon löveti!Mivel lövés nem volt,így tuti elvitte valahova és agyonverte!Nem haldoklott a kutya, tudom hoyg doki kipucolta volna és minden ok lett volna!

:'(


2010. júl. 28. 17:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A szomszédodnak nem való kutya! Ez tuti állatkínzás volt :( Szegény kutyus :((
2010. júl. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Beatrix17 ***** válasza:
100%
Az ilyennek én vágnám le a fülét-is...Ha megölte,ha nem ÁLLATKINZÁS!!!
2010. júl. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

:(

A sok paraszt, állatkínzó. Őket kéne agyonverni, amikor betegek. (vagy nem csak akkor)

2010. júl. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Elég kellemetlenül érzem magam miatta,nem merem feljelenteni,pedig egy selejtes ember!Borra bezzeg van pénze!Már kezd lelkiismeret furdalásom lenni..........:'(
2010. júl. 28. 17:35
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Rohadt mocsadék zsírosfejű paraszt volt biztos.

Azok csak azt szeretik amit meg lehet zabálni, disznót csirkét!

Őt kellett volna agyon ütni és odadobni a kutyáknak!

De még azoknak se, mert ilyen gennyládától csak rosszul lennének...

2010. júl. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%
Olyannak nem való kutya aki ezt eleinte nem vette észre, hogy a kutyának beteg a füle.
2010. júl. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Rengeteget szenvedhetett,amíg a legyek kirágták!Most is csak rázta fejét!És nem is nyüszített,nem ugatott, pedig gondolom az őrület határán volt már!:'(
2010. júl. 28. 17:41
 8/18 Beatrix17 ***** válasza:
100%
Jelentsd fel nyugodtan!!!És figyelj a saját állatodra,hogy véletlenül se tudjon átmenni ahhoz az"emberhez"!!
2010. júl. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A feljelentés előtt én átbattyognék és megkérdezném mi lett a kutyával.ha ez előtt is átmentél akkor most is menj át!Mert most ez kétértelmű lesz de ne adj isten ha elvitte orvoshoz(ami jó)és te meg feljelented,annak nem lesz jó vége!Gondolom a leírtak alapján milyen ember,de hátha nem agyoncsapta...ki tudja lehet elvitte állatorvoshoz,vagy menhelyre vagy valami egyebet csinált vele,amiből még ki lehet segíteni a kutyust!Tehát kérdezd meg tőle.Ha csak hüppög,vagy mentegetőzik akkor úgy jelenteném fel mint a huzat!!! Kérdezd meg minél előbb!Írd le hogy mi volt mindenképpen4
2010. júl. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha egy kicsit is tenni szeretnél azért a szegény kutyusért,azonnal jelentsd fel!!!!!!!Az ilyennek a sitten a helye!!Hülye g*ci paraszt az ilyeneket legszívesebben agyonlövetném!!!
2010. júl. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!