Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Állatkínzás volt amit a...

Állatkínzás volt amit a szomszédom tett/nem tett?

Figyelt kérdés

A szomszédom áthívott hogy meglepték a legyek a kutyája fülét!Hát basszus,én még ilyet nem láttam!A kutya min2 füle 10forintos méretűre ki volt rágva,véres volt!A fül ahol találkozik a fejjel, ott szintés 10forintos méretű luk és teletömve dagadt csontikkal!Mondtam,hogy esetleg kilehet tisztítani házilag, csak jobb lett volna.....

Mondtam hogy hívjon állatorvost,neki nincs rá pénze kifizetem, de semmit nem mondott!Aztán fél óra múlva szólt anyám,hoyg a kutya már nincs meg!Szerintem agyonütötte,mert mondogatta,hogy vadásszal agyon löveti!Mivel lövés nem volt,így tuti elvitte valahova és agyonverte!Nem haldoklott a kutya, tudom hoyg doki kipucolta volna és minden ok lett volna!

:'(


2010. júl. 28. 17:22
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Annyira jóhiszeműek sokan!

Ezt az embert úgy képzeljétek el, mint egy sovány alkoholista hajléktalant, akinek van egy háza , ami lassan ráomlik!Falun élünk!Nem vitte ő orvoshoz, hiszen a veszettség elleni oltást sem adatja be neki, mert letagadja hogy az ő kutyája!Mivel senki nem akar vele parádézni, beírják,hogy nincs kutyája és a doki amikor kijön, mert látja a kutyát az udvarra kikötve, akkor is letagadja!Szegény doki mit tehetne.....Ő hátravitte és agyoncsapta szegény állatot!Szerintem ez dupla állatkínzás!Viszont abban biztos vagyok, hogy hamarosan új kutyát fog hozni!Akkor tuti átmegyek és elveszem tőle, de lehet hogy rendőrrel!

2010. júl. 29. 09:11
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ne egyedül vedd el tőle
2010. júl. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
52%

Most ez nem világos..A doki csapta agyon?Vagy mi volt?

Ha új kutyával érkezik,azt azonnal vedd el tőle,de ne egyedül!O.o

JézusomO.o

2010. júl. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Jaj dehogy a doki csapta agyon, csak említem, hogy a doki még a veszettségit sem adta be neki, mert a férfi tagadta hogy az ő kutyája!holott jól láthatóan az ő udvarába volt kikötve!

A gazda csapta agyon!!!Az a szemét dög!

Gondoltam beszélek a körzeti rendőrünkkel, hogy ha esetleg a férfi hozna egy másik kutyát , akkor együtt vegyük el tőle!

2010. júl. 30. 08:39
 15/18 anonim ***** válasza:

Még nem is beszéltél a szomszéddal!!?

Bármi problémája lehet.

Én sem értek egyet vele, hogy így bánjon valaki egy állattal, de mi emberek vagyunk, ezt meg lehet beszélni feljelentgetések nélkül is.

2010. júl. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Azóta mi történt kérdező? Lett új kutyája a szomszédnak?
2010. aug. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Az eset után 3 nappal hozott egy kiskutyát,és örömmel akarta bemutatni nekem!!!Persze frankón beszóltam neki!

Aztán már elajándékozta a másik igen intelligens szomszédnak,de ők azt modják,vissza is kérte,szóval jojóznak szegénnyel!Őt is tökre sajnálom!

Beszéltem a helyi rendőrrel,és arra jutottunk,hogy ha újra gáz lesz akkor cselekszünk!A saját kutyáim miatt nem jelentettem fel!Félnék,hogy megmérgezi őket!

2010. aug. 7. 11:03
 18/18 anonim ***** válasza:
nem értem, hogy lehet valaki ilyen :( Na, de kérdező: Tartsd nyitva a szemed, ki tudja mit csinál(nak) azzal a szegény kutyussal :(
2010. aug. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!