Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nem hiányzik valakinek egy 10...

Nem hiányzik valakinek egy 10 hónapos barna palota pincsi tündéri kiskutya?

Figyelt kérdés
ma apuék találták senki nem jelentkezett ,hogy az övé lenne senkinek nem hiányzik.áthozták hozzám kezdjek vele valamit.most megpróbálok új gazdit keresni neki.mert nekünk már van kutyusunk.múltkor egy cicát akartam befogadni az eltűnt helyette kaptam egy kóbor kutyust.nagyon aranyos.játékos és családhoz van szokva .vagy el lopták vagy elszökött vagy kitették mert megunták.ha valakit érdekelne írjon nekem.
2010. júl. 31. 13:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mutass képet
2010. júl. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Dehogy hiányzik! Van nekünk így is 3 kutyánk, nem kell még 1 4..
2010. júl. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
állatorvosnál nézessétek meg van-e chipje
2010. júl. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ja és a fajtamentőknél és a helyi tévében hirdessétek, hátha meglesz a gazdija
2010. júl. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
14 napig kötelesek lennétek az eredeti gazdát keresni. Úgy tudom. Ha erre nincs lehetőség, le kell adni a legközelebbi gyepmesteri telepen, mert ott biztos keresik két hétig az eredeti gazdáját a kutyusnak. Utána, ha nem jelentkezik a gazda, még mindíg kihozhatod te (!) a gyepiről a kutyust és megtarthatod, vagy kereshetsz neki új gazdát. De nem túl etikus egy nap után rögtön túl adni a kutykuson. Lehet, hogy valaki égen-földön keresi szegényt. Szeritem keresd még a gazdáját. És nézd meg netboard-on az elmúlt egy havi hírdetéseket, hátha valaki már keresei a neten is.
2010. júl. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
arról a gazdi tehet,hogy elveszett.kerestük a telepen a gazdit fényképet is teszünk majd ki.mindenkinek szóltunk.az etikus lett volna ha ott hadjuk és elüti a kocsi mert úgy mennek mint a hülyék.meg minek adjam be menhelyre meg ilyenek van ott már elég kutya hátha valakinek kell.egy pár napig úgy is nálunk lesz hátha kell a gazdijának de ha nem én sem szeretném megtartani.ha muszáj akkor marad nem fogom száz másik kutyához betettetni.
2010. júl. 31. 13:23
 7/11 anonim ***** válasza:
A gyepitelep nem menhely. A kettő két különböző intézmény. Na mindegy. Nekem nyolc. Viszont ha az én kutyám veszne el, valaki megtalálná és még aznap hirdetné a neten, hátha kell valakinek... Felmenne a pumpa... Ha adják veszik az interneten a kutyámat. Én is mindíg számolok azzal, ha egy kuytát befogadok, hogy két hétig köteles vagyok a gazdáját keresni és addig így vagy úgy el kell látnom a kutyust. De nem az én kutyámról van szó, szal nekem mindegy. Csak imádkozok, ha egyszer elveszne a kutyám, nehogy olyanhoz kerüljön, aki másnap gyorsan elajándékozza, aztán az életben nem tudom majd visszakönyörögni az új gazdájától, aki már megszerette... No comment.
2010. júl. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
még egyszer a CHIPET MEGNÉZETTÉTEK A DOKINÁL?????
2010. júl. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
na hát elég szemét lehetek,hogy befogattuk és nem engedtem,hogy elüsse a kocsi.tényleg bárcsak mindenki ilyen szemét lenne.na megtaláltuk a gazdit a 6 gyerekét nem tudja etetni nem,hogy egy kutyát.a kutyus bolhás és még sose látta állatorvos.nem tudom vissza adjuk e vagy keressünk neki egy másik gazdát ahol gondoskodnak e róla.ha vissza adjuk akkor biztos elüti egy kocsi vagy halálra nyúzzák és még kaját sem kap.na ilyenkor egy olyan szemét mint én mit csináljak?hm......
2010. júl. 31. 14:44
 10/11 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta, hogy szemét vagy. Legalább is nem látom sehol, hogy téged bárki bármilyen módon minősített volna... Az, hogy az elején közölted, ma találtátok a kutyust, ennek ellenére már ma keresel neki új gazdit a régi helyett, hát erről meg van a véleényem. Később írtad, hogy keresed a gazdit, ami nagyon jó, de nem két hétig, csak pár napi, ez már kevésbbé jó és erről is megvan a véleményem. Majd írtad, hogy meglett a gazdi, aki szerinted nem méltó a saját kutyájára, persze nem ezekkel a szavakkal írtad, csak azt, hogy a kutyus bolhás és a gazdinak van 6 gyereke. Erről is megvan a véleményem. Ha igényt tart a kutyusra az eredeti gazdája, akkor adjátok neki szépen vissza. Ha viszont azt mondja a gazda, hogy nem kell neki a kutyus, akkor tartsd meg és keress neki egy gazdit. Persze nem biztos, hogy vissza kell neki adni, ez atól is függ, hogy mennyire van elhanyagolva. Ha például a kötelező oltásai sncsenek meg, akkor szerintem jogotokban áll megtartani a kutyust. De ez nem biztos, szerintem érdeklődjetek utána, hogy milyen esetben "kobozhatjátok" el a kutyát.
2010. júl. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!