Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nem hiányzik valakinek egy 10...

Nem hiányzik valakinek egy 10 hónapos barna palota pincsi tündéri kiskutya?

Figyelt kérdés
ma apuék találták senki nem jelentkezett ,hogy az övé lenne senkinek nem hiányzik.áthozták hozzám kezdjek vele valamit.most megpróbálok új gazdit keresni neki.mert nekünk már van kutyusunk.múltkor egy cicát akartam befogadni az eltűnt helyette kaptam egy kóbor kutyust.nagyon aranyos.játékos és családhoz van szokva .vagy el lopták vagy elszökött vagy kitették mert megunták.ha valakit érdekelne írjon nekem.
2010. júl. 31. 13:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Amúgy ha az én kutyámról lenne szó, én is örülnék, ha valaki hazavinné a kutyát, ahelyett, hogy hagyja, hogy elüsse az autó, viszont annak korántsem örülnék, hogy már aznap megpróbálna neki új gazdit találni. Ha nincs nála hely, akkor inkább adja oda egy ideiglenes befogadónak, aki 14 napig keres engem... Na mindegy, mások vagyunk.
2010. júl. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!