Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az álatvédők nagy része...

Emberke kérdése:

Az álatvédők nagy része vegetáriánus vagy a vegetáriánusok nagy része álatvédő vagy hogy van ez?

Figyelt kérdés
meg úgy általánoságban mit képzelnek magukról az áltavédők pl. Spalonyban is be akarnak tiltani egy olyan rendezvényt ami az ő hétköznapjaira épült és szinte minden nemzeti ünepükhöz hozzájárul
2010. aug. 2. 00:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
hát elég érdekes lelkivilágod lehet. az állatvédők nem azért csinálják mert idióták vagy beképzeltek hanem mert elképzelik milyen lehet azoknak a szerencsétlen állatoknak akiket brutálisan ölnek meg/kínoznak és egész életükben szenvedniük kell. képzeld már el milyen lehet, ha megtömnek vagy ha élve megnyúznak?? arról hogy kihalnak a jegesmedvék és más állatok csakis az emberiség tehet.. de gondolom téged nagyon felzaklatott hogy le merték adni a tévében és ezt is meg kellett tudnod a világról. :S sajnállak,...őszintéén.
2010. aug. 2. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én állatvédőnek tartom magam és nem vagyok vegetáriánus. Nem vagyok aktivista, szóval nem kezdek el tüntetni a szőrmegyár előtt, de ha találok egy bajbajutott állatot (kutyát, cicát, madarat) akkor azon segítek ahogy tőlem telik.

Vegának lenni butaság, sok értékes tápanyagtól vonod meg a szervezeted és attól, hogy te megspórolsz napi két szelet húst, azzal még ugyanúgy meghalnak az állatok. Nem tudunk semmit tenni az ellen,hogy levágják a disznókat és a csirkéket, erre vannak kitenyésztve.

2010. aug. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ja, jó, értem. Akkor az emberből is sok van és nem veszélyeztetett, mennyél már el Spanyolországba és majd téged döfködnek tőrvégű dárdákkal míg kiszenvedsz, előtte pedig a szívedbe döfnek egy méteres kardot. Úgyis sok van belőled, tökmindegy hogy órákon át kinlódsz puszta szórakozásból vagy kíméletesen ölnek meg azért hogy megeegyenek.

A bikaviadalt különben ma már megoldják vérmentesen is, úgy hogy semmi baja sem lesz a bikának, pl tőrök helyett x számú kendőt kell a bika hátára erősíteni. Az miért nem jó, akkora barbárok hogy amiben nem szenved és agonizál egy állat az már nem is élvezhető?

2010. aug. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!