Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Pók van az ágyam alatt, hogy...

Pók van az ágyam alatt, hogy tüntessem el onnan?

Figyelt kérdés
Eddig az ágy mögött volt de ahogy megpróbáltam megfogni, akkor bement az ágyam alá, és most középen van. Félek a pókoktól, főleg mikor gyorsan mennek, de valamennyire összeszedtem magam és ez lett. Max seprűvrl tudnám kituszkolni de attól meg félel, hogy meglép, a másik a porszívó, de ilyenkor nem lehet hangoskodni. Hiába húztam el az ágyat ptt maradt. Szüleimet hiába hívnám nem látnák. Max anyám de ő alszik. Mit csináljak vele? Mivel fogjam meg vagy csapjam le ha egy megközelíthető helyre megy? Most egy darabig az ágyba se mernék menni utána mert ott még nem volt pók eddig. Pedig álmos vagyok.

2020. aug. 12. 01:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
12%
Lány vagy? mert akkor érthető de ha fiú akkor fogd meg és kész xD
2020. aug. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
lány és lecsaptam :D. összeszedtem a bátorságom, egy könyvet becsustattam a pok ala es felcsaptam a konyvet az ágyhoz és összemorzsolodott . viszont most hhgoy aludjakott kicsit félek még. bár ha nagyon almos vagyok akkor a pokok se érdekelnek és lefekszem altalában
2020. aug. 12. 02:05
 3/19 anonim ***** válasza:
54%

Sok sok legyecskét és szúnyogot kívánok neked, kedves kérdező! A viccet félretéve, gondolj arra, hogy a pókocskék szabályozzák a legyek és szúnyogok szaporulatát, sőt, ami a döntő érvem: PONTg a lakásba tévedt legyekre és szúnyogokra vadásznak... na kik? hát a lakásodban levő pókocskák.


Szóval nem téged akarnak megenni, se megcsípni. Magyarországon nincs veszélyes pók.


Azonban ha délebbre élsz, akkor együtt érzek veled. Vagy például -vannak ilyenek, Magyarországon is- én se aludnék egy szobában egy madárpókkal, például. Egyeseknek fura terráriumi hobbijuk van...

2020. aug. 12. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
56%
na hogy aluttál?
2020. aug. 12. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Üvegbe, pohárba becsusszantani és kitenni az erkélyre nagyon gyorsan, mielőtt kimászik
2020. aug. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
31%
sose értettem, miért kell félni egy nyamvadt kis póktól
2020. aug. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, azzal tisztában vagy ugye, hogy ha nem cseszegeted, akkor az általában egy helyben marad? Nem bánt téged, pláne az ágy alatt. Vagy mit gondoltál, megvárja amíg elalszol, sunyin kimászik és megesz, vagy mi?
2020. aug. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
23%

itt az ötös


ne bántástok, a póknak semmi keresnivalója a házban, takarodjanak onnan, én is mindig lecsapom, vagy lefújom őket, arra figyelek, hogy a lehető legkevesebbet szenvedjenek

2020. aug. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

10.

Ember, az megvan, hogy a póknak, és úgy en block az egész élővilágnak halvány fogalma sincs róla, mi az a "ház"? :D Vagy azt hiszed, az egész természet hozzánk alkalmazkodik majd?


Mondom ezt úgy, hogy nem vagyok nagy állat- és természetvédő.

2020. aug. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%

Ki is lehet vinni...

Nekem pókfóbiám van, mégsem ölnék soha. Ráteszek egy vázát vagy poharat (mérettől függ) alácsúsztatok egy papírt és kiteszem biztonságosan.

Mondjuk én nem is azok közé a nagyképű, öntelt, elszállt humanoidok közé tartozom akik azt hiszik hogy az ember felsőbbrendű a többi fajnál és hogy joga van ölni.

2020. aug. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!